martedì 6 ottobre 2020

Horoskopi i se e martë 6 tetor 2020

Horoskopi i se 06/10/2020

Dashi

Shanset janë që ju duhet të luftoni me disa fatkeqësi të vogla, disa situata çojnë në vonesa. Disa shqetësime dhe tensione të fortë!

Demi

Ashtë një ditë e mirë për kontakte, për miqësi. Mbrëmja eshtë e këndshme dhe një prekje shtesë e romancës mund të ndihmojë, me të vërtetë mund tju bëjë të rizbuloni intimitetin e dikurshëm!

Binjaket

Këtu eshtë një ditë efikase! Më e mira vjen pasdite, sepse në mëngjes mund të ndiheni të lodhur ose një dhimbje koke të lehtë; takime dashurie të shpërblyera, propozime të reja për punë gjithashtu.

Gaforrja

Ju mund të vendosni ti përkushtoheni kohës së lirë dhe marrëdhënieve romantike, ashtu si mund të zgjidhni të angazhoheni në punë. Ka një lajm pozitiv gjatë rrugës.

Luani

Ju jeni shumë i trazuar. Pakënaqësi e çuditshme që banon në zemrën tënde!

Virgjeresha

Një ditë e shkëlqyeshme, duke iu referuar veçanërisht humorit tuaj. Situatë me fat nëse doni të dashuroni, të ndryshoni punë, të udhëtoni.

Peshorja

Ka ardhur koha për të folur, ju do të dëshironi të largoheshi nga një seri angazhimesh që nuk duken më interesante. Nëse punoni me partnerë ose bashkëpunëtorë duhet të vlerësoni situatën.

Akrepi

Ju po shkoni drejt një ndryshimi rrënjësor dhe sot do të jetë më lehtë të kërkoni vëmendje dhe të ktheheni protagonist. Mund të vijë një mundësi e re.

Shigjetari

Ju do të ndihmoheni nga një bukuri e shkëlqyer. Nëse jeni vetëm më në fund mund të gjeni dëshirën për të dashur përsëri. Me një person Ujori ose Dashi mund të ndërtoni diçka të bukur për të ardhmen.

Bricjapi

Idetë pozitive vijnë, por shtyni vendimet e rëndësishme dhe shmangni diskutimet e panevojshme. Në dashuri, jini më pak të vrullshëm: seksualiteti që kthehet intensiv, i kënaqshëm.

Ujori

Mundohuni të shmangni përplasjet edhe në dashuri, nuk ndiheni në gjendje të kuptoni dhe kuptoni. Kriza me njerëzit në punë ose në familje, a mund të shëroheni? Kjo gjithashtu varet nga ju në mënyrë që të mos harroni dhe të mos tërhiqni hapat tuaj.

Peshqit

Dita në anën tuaj. Mundohuni të rikuperoni energjinë, natën e kaluar keni fjetur keq por shërimi eshtë i sigurt, edhe në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento