mercoledì 14 ottobre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 14 tetor 2020

Horoskopi i se 14/10/2020

Dashi

Për tu dukur më shumë protagonist apo i rëndësishëm për të tjerët, shpesh merrni përsipër përgjegjësi që nuk ju takojnë, eshtë e pashmangshme të ndiheni të lodhur! Ditë e dobishme për të dashur. Vëmendje, ju mund të merrni iniciativa, një ndryshim i pozitës ka të ngjarë.

Demi

Në punë mund të mos jeni të lumtur, mendoni se meritoni diçka më shumë. Një ditë e keqe në lidhje me kontaktet dhe në dashuri duhet të keni kujdes që të mos riktheni në të kaluarën ...

Binjaket

Ndonjëherë jeni i zemëruar. Fati vendos dorën, mos e teproni në vlerësime, në familje jo të gjithë janë në anën tuaj.

Gaforrja

Ju do të paraqiteni në shërim të plotë, shanset e suksesit janë të theksuara. Merrni punë, veçanërisht nëse njihni dikë që mund tju ndihmojë të bëni një projekt.

Luani

Mos vini në pikëpyetje gjithçka vetëm për një humor të çastit. Sonte dikush mund tju bezdisë, mosmarrëveshjet e vogla lindin edhe për asgjë.

Virgjeresha

Diskutime me të afërmit, mund të keni vështirësi të kontaktoni një person me të cilin dëshironi të sqaroni diçka. Mos kini frikë sepse shpesh janë ankthet që ju ndalojnë, mos i fajësoni të tjerët.

Peshorja

Ju mund të argumentoni për një gjë të vogël, të përpiqeni të bëni më të mirën e një situate të keqe. Eshtë e rëndësishme nëse duhet të bëni një marrëveshje, bisedoni me njerëz që kanë rëndësi: lëvizni sonte.

Akrepi

Përfitoni nga kjo ditë, një ftesë për momentin e fundit mund të mbërrijë gjithashtu, diçka e veçantë. Punë e re edhe nëse paratë janë akoma të ulëta.

Shigjetari

Në punë, pranoni detyra të reja, por prisni 2 muaj para se të bëni zgjedhje që mund të rrezikojnë situatën tuaj aktuale. Në dashuri disa dyshime ...

Bricjapi

Ditë e shkëlqyeshme për të dashuruarit, mund të përjetoni një tërheqje të fortë, edhe papritur. Negociatat dhe marrëveshjet e preferuara, përfundojnë atë që eshtë e mundur deri në mbrëmje.

Ujori

Ju duhet të kuptoni nëse keni bërë gabime dhe të vlerësoni situata të reja për tu zhvilluar në bazë të përvojave edhe negative të së kaluarës. Vonesat që ju shqetësojnë.

Peshqit

Nëse keni nevojë të rikuperoheni, kjo eshtë koha e duhur. Forcë e madhe për marrëdhëniet që lindin në këtë kohë!

Nessun commento:

Posta un commento