martedì 13 ottobre 2020

Horoskopi i se e martë 13 tetor 2020

Horoskopi i se 13/10/2020

Dashi

Eshtë e mundur të gjesh një qetësi të mirë, një ditë interesante për ata që janë dashuruar për një kohë të gjatë ose duan të bejne një histori dashurie me një martesë ose bashkëjetesë; rikuperimi psikofizik.

Demi

Sot mund të jeni duke u kapur në disa momente shqetësimi ose nervozizmi. Një gjendje e vogël e përbashkët do të ndihmojë në shmangien e një problemi parash.

Binjaket

Problem janë shpenzimet që kanë të bëjnë me shtëpinë. Propozime dhe thirrje të reja për tu vlerësuar me kujdes.

Gaforrja

Ata që mund të fitojnë pak më shumë fjalet kontakteve, komisioneve, janë më të favorizuar në këtë periudhë të veçantë. Dashuria për të rinjtë eshtë edhe më bindëse, shumë propozime.

Luani

Kini kujdes nga nervozizmi që mund të lindë gjatë ditës së sotme sidomos në dashuri. Ju nuk keni qenë mirë dhe duhet të shëroheni.

Virgjeresha

Dashuria po të thërret, por puna eshtë padyshim në një pikë kthese nga e kaluara. Kjo ditë eshtë fituese, kënaqësia mund të arrijë deri nesër!

Peshorja

Nëse keni plane pune në mendje, për të bërë kërkesa, kjo eshtë koha e duhur për të ecur përpara, krijimtaria në maksimum. Takimet e reja favorizuan, zgjerojnë rrethin e njohjeve! Forma në rimëkëmbje.

Akrepi

Ju mund të keni një flirt të papritur. Në dashuri duhet të keni kujdes për të shmangur marrëdhëniet e paqarta.

Shigjetari

Shmangni situatat që mund të jenë të mërzitshme dhe preferoni vetëm argëtim; përpiquni të arsyetoni para se të zemëroheni me anëtarët e familjes. Mundohuni të gjeni një ndërmjetësim dhe të mos shkoni kundër gjithçkaje dhe të gjithëve. Këto ditë ju duket se jeni nën stres të tepruar, nervozizëm.

Bricjapi

Ditë e rëndë në mëngjes; mos shty një ndeshje dashurie. Sot eshtë më mirë të shmangni kundërshtimin e dikujt, veçanërisht nëse ai eshtë një shef ose një epror ...

Ujori

Sot duhet të keni kujdes që të mos gjendeni në ndonjë takim të lodhshëm, të përpiqeni të bëni vetëm gjërat që ju pëlqejnë. Në dashuri jini më mirëkuptues!

Peshqit

Sfera profesionale padyshim drejtohet nga ngjarjet. Nëse ka pasur ndonjë problem, duhet të jeni të kujdesshëm në trajtimin e tyre. Periudhë pjellore për çifte që duan të kenë një fëmijë. Lajme për beqarët.

Nessun commento:

Posta un commento