martedì 27 ottobre 2020

Horoskopi i se e martë 27 tetor 2020

Horoskopi i se 27/10/2020

Dashi

Disa bezdi të vogla, por mos u shqetësoni, shtyni çdo lloj takimi për nesër. Në dashuri keni nevojë për më shumë qartësi.

Demi

Shmangen ankesat, mos dëshiro ata që kanë kohë që kanë lënë jetën tënde. Takime dhe udhëtime shumë të preferuara këto ditë.

Binjaket

Duke fituar ndjenjat, unë i këshilloj ata që kanë përjetuar një krizë të mos e mbyllin veten në shtëpi. Një projekt i ri mund të marrë shtyrje, por kërkon pak kohë.

Gaforrja

Këto ditë dëshira rritet dhe ju gjithashtu mund të përjetoni një emocion të bukur, takime të këndshme. Ndjenja pozitive në rritje.

Luani

Eshtë një ditë shërimi për zemrat e vetmuara, por edhe për ata që duan të paraqiten të dashuruar pas një krize. Bëni kujdes nëse duhet të largoheni ose të caktoni një takim.

Virgjeresha

Disa vështirësi të vogla në punë. Nëse ndizni polemikat, gaboni, lëreni të shkojë.

Peshorja

Shërim i ngadaltë dhe gradual në vendin e punës edhe nëse mund të mos ju pëlqejë diçka këto ditë. Në mëngjes tashmë jeni inatosur pa bërë askush asgjë për tju nervozuar, stresi për ta shkarkuar.

Akrepi

Bëni kujdes në punë sepse këto ditë nuk keni njerëz të besueshëm. Ditë me stres, merrni kohën e duhur për të shmangur vonesat.

Shigjetari

Miqësitë bëhen dashuri, në këto ditë ata që kanë biznesin e tyre ose u duhet të japin urdhra janë jo vetëm më të dukshëm por edhe më të angazhuar, lajme më të rëndësishme. Bëni kujdes nëse ka një taksë ose gjobë për të paguar pa fajin tuaj, megjithatë kini kujdes kur bëni matematikën.

Bricjapi

Ata që kanë hapur kohët e fundit një dyqan ose një biznes këto ditë fitojnë diçka më shumë, projektet e reja ngadalësohen por në fund të fundit ato funksionojnë, e rëndësishme eshtë të veprojnë.

Ujori

Pavarësisht vullnetit tuaj, kjo ditë mund të lindë me disa vështirësi, jini të kujdesshëm nëse takoni Demin dhe Akrepin. Kjo nuk eshtë koha për të gabuar hapat, të argëtohemi, mos mendoni shumë për shqetësimet e punës ose paratë.

Peshqit

Dita do të ketë një rezultat pozitiv. Vështrime të reja dhe burime të reja për të luajtur në anen tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento