lunedì 26 ottobre 2020

Horoskopi i se e hënë 26 tetor 2020

Horoskopi i se 26/10/2020

Dashi

Për punën që po paguani shpenzimet e muajve të fundit, të cilat kanë qenë të mëdha, projekte të mira, por nëse duhet të investoni, të blini, mos bëni angazhime shumë të shtrenjta. Në këtë periudhë, grindja eshtë e lehtë, ju ndiheni si i burgosur dhe do të dëshironi të arratiseni.

Demi

Stresi e bën veten të ndjerë dhe kështu që në këtë moment mund të rrëshqasë, mund të ndodhë një moment tensioni. Ju jeni shumë nervoz.

Binjaket

Në këtë moment duhet të përpiqemi të rimarrim para. Ju jeni nervoz sepse ndryshimet sjellin pak shqetësime në jetën tuaj.

Gaforrja

Ju jeni pak i shqetësuar, mbase prisni shumë nga të tjerët. Mundohuni të moderoni fjalët tuaja sonte. Dhimbje koke me origjinë nervore siç ndodh shpesh kur jeni të zënë me shumë gjëra në të njëjtën kohë.

Luani

Do të jeni të gatshëm të kërkoni zgjidhje në dashuri. Kujdes nga faturat. Harresa. Dita po.

Virgjeresha

Do të jetë e nevojshme të bëni gjithçka në një mënyrë të vendosur dhe nuk do të ishte keq të kërkoni këshilla nga një ekspert. Do të dëshironi të bëni gjëra të tjera por shpenzimet janë shumë, nuk mund të jeni të çmendur.

Peshorja

Një rrezik eshtë mendjemprehtësia juaj në vendosjen e vetes në biznes edhe nga zemra me njerëz që nuk janë në rregull: vëmendja maksimale. Emocionet marrin jetën tuaj dhe, në këtë periudhë, mos i shmangni takimet vetëm nga frika ose mosbesimi.

Akrepi

Zemrat e vetmuara kanë një shans për të luajtur këto ditë. Ditë tepër e paparashikueshme.

Shigjetari

Kini kujdes të mos hidhni shikime ose lë të kuptohet se dikush që nuk ka interes për ju. Në marrëdhëniet me të tjerët përpiquni të importoni ose sqaroni ato gjëra që dëshironi, dashuria kërkon qartësi.

Bricjapi

Sot do të keni kaq shumë forcë. Ju mund të rikuperoni një lidhje, mbrëmja sjell këshilla.

Ujori

Në këtë ditë ju mund të nervozoheni ose thjesht të kuptoni se jo gjithçka eshtë kaq e lehtë për tu vazhduar. Nëse ka pasur një ndarje ose një problem në dashuri, tani mund të jeni në gjendje të rikuperoni një marrëdhënie që ju intereson akoma.

Peshqit

Ditë e mirë, nëse thjesht i jeni përkushtuar disa njohjeve të reja të këndshme, takimeve të këndshme. Nuk mund të fshiheni më, doni të bëni diçka që të mahnit, disa ziliqarë mund të përpiqen tju ndalojnë.

Nessun commento:

Posta un commento