mercoledì 28 ottobre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 28 tetor 2020

Horoskopi i se 28/10/2020

Dashi

Ju jeni të zemëruar dhe rrezikoni të qëlloni në punë. Sot pritet një rënie e lehtë e dashurisë ...

Demi

Ju do të duhet të pohoni mënyrën tuaj të menduarit dhe të shikuarit të gjërave. Bllokimi në shtëpi do të ishte një gabim, edhe një festë mund të sjellë një emocion shtesë dhe dua të them ata që janë ndarë dhe po kërkojnë diçka të re ...

Binjaket

Puna e preferuar edhe stimuluese. Ata që kanë tradhtuar kohët e fundit ose kanë përjetuar momente të vështira në dashuri, tani duhet të përpiqen të rimarrin qetësinë e brendshme. Shqetësimet për tu harruar.

Gaforrja

Ditë e nënshtruar, nuk ka nevojë ta teproj, gjithashtu shmangni maturinë, mund të vuani nga shpërqendrime të vogla, bezdi kalimtare. Sot e kuptoj gjendjen tuaj shpirtërore, të lodhur apo nervoze, të lodhur ne trup.

Luani

Për disa kohë vendimet tuaja kanë qenë të rëndësishme, siç duket ju nuk dëshironi më të vazhdoni gjëra që nuk ju interesojnë. Mos u vë shumë rëndësi fjalëve ose qëndrimeve të njerëzve që të sulmojnë.

Virgjeresha

Udhëtimet e punës dhe kontaktet e reja janë të favorizuara, dita jep energji, kjo periudhë eshtë e dobishme për të folur për dashurinë. Kjo ditë arrin të japë emocione.

Peshorja

Nuk do të jetë e vështirë ti përgjigjemi thirrjes së ndjenjave dhe mendimeve. Mund të them se kjo ditë përfaqëson një moment force dhe stabiliteti më të mirë.

Akrepi

Bëni pushim për mendime në lidhje me aktivitetin. Për aftësi trupit mund të mbështeteni më shumë energji.

Shigjetari

Sot përqendrimi eshtë i dobët, shtyni çdo iniciativë të rëndësishme. Ju jeni një person i gëzuar, i disponueshëm dhe kjo ndihmon për të mirëpritur mundësi të reja.

Bricjapi

Ditë e rëndësishme. Në dashuri eshtë më e lehtë të merresh me punë, kthesa pozitive në punë.

Ujori

Kërkohet pak kujdes nga kjo ditë. Në dashuri nuk ka asnjë ngarkesë si gjithmonë, tani për tani mos merrni anën.

Peshqit

Një ditë e rilindjes dhe kjo vlen edhe për punën, për çifte që duan të jenë më shumë së bashku, më shumë planifikim nuk ka pengesa por vetëm stimuj të dobishëm.

Nessun commento:

Posta un commento