lunedì 19 ottobre 2020

Horoskopi i se e hënë 19 tetor 2020

Horoskopi i se 19/10/2020

Dashi

Ditë interesante, dikush do të fitojë një sfidë, brenda një kohe mund të kthehet një dashuri për ata që duan, takime pozitive për beqarët. Favorizoi sferën profesionale ...

Demi

Dashuria mund të bëhet protagoniste në jetën tuaj, emocione të bukura! Nëse do të kishte një konkurs në punë tani mund të fitosh.

Binjaket

Ka shumë gjëra për të bërë, disa përgjegjësi pune rëndojnë drejtpërdrejt mbi supe. Kini kujdes të mos jetoni dy histori në të njëjtën kohë, rreziku eshtë që të bëni shumë konfuzion.

Gaforrja

Dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste dhe kështu çifte që e duan vërtet njëri tjetrin mund të mendojnë edhe për të jetuar së bashku ose për tu martuar. Kujdes dhe durim sepse dita eshtë në anën tuaj në fund!

Luani

Ju jeni në një situatë disi të brishtë dhe të paktën për disa ditë të tjera jeta juaj e dashurisë duhet të mbrohet. Shpenzimet për çështjet e ish ose shtëpisë.

Virgjeresha

Nuk eshtë dita më e mirë për të dridhur. Nëse jetoni në një marrëdhënie që ndihet e lodhur, mund të vendosni të merrni një rrugë të re.

Peshorja

Unë nuk rekomandoj që të përfshiheni në diskutime apo polemika sonte. Udhëtime dhe takime në qytete të tjera.

Akrepi

Kjo eshtë një periudhë interesante që mbledh rezultatet e punës ose projekteve tuaja të filluara në muajt e kaluar. Ndonjëherë ka edhe pak fat, sukses në takime dhe disa mundësi më shumë dhe, në këtë pikë, varet edhe nga ju. Nëse zemra eshtë vetëm, kthehuni në lojë edhe këto ditë.

Shigjetari

Do të keni momente me fat të madh për takime dashurie. Fitoret personale janë të mundshme, duke rifilluar në lidhje me të kaluarën.

Bricjapi

Ne duhet të tejkalojmë disa probleme dhe të kuptojmë se eshtë e rëndësishme të rivendosim kontakte të mira me të gjithë. Dashuria zë vendin e dytë por sigurisht jo faji juaj, pavendosmëritë sentimentale.

Ujori

Dita hapet me disa dyshime dhe mbase shumë eksitim. Mos u tregoni kokëfortë me ata që nuk e meritojnë vëmendjen tuaj, por kërkoni zhvillime pozitive në dashuri dhe në punë.

Peshqit

Rrezikoni të argumentoni dhe lëndoni ndjeshmërinë e një personi shumë të dashur për ju. Dikush dëshiron tju tregojë diçka me shumë rëndësi, mos u mbyllni në shtëpi, intuitat janë të vlefshme.

Nessun commento:

Posta un commento