martedì 20 ottobre 2020

Horoskopi i se e martë 20 tetor 2020

Horoskopi i se 20/10/2020

Dashi

Ditë që lind mjaft mirë, edhe nëse parashikohen shpenzime të vogla ose prishje për riparim. Ju keni shumë miq ... por nuk janë të gjithë aq të sinqertë sa dëshironi: bëni një përzgjedhje të përshtatshme!

Demi

Mendoni me kujdes për zgjedhjet që duhet të bëni, i cili ka partnerin e duhur pranë tani mund të konfirmojë një bashkim. Ne kemi nevojë për të rishikuar një strategji pune dhe dikush do të duhet të shkojë diku tjetër për të punuar, na pëlqen apo jo.

Binjaket

Më mirë të përpiqesh të gjesh zgjidhje së bashku edhe për ndonjë situatë delikate familjare. Sot nuk do të jetë e lehtë të vendosësh fytyrën më të mirë në një situatë të keqe.

Gaforrja

Nëse nuk keni personin e duhur pranë, mos prisni që ai të ndryshojë, por ju mund të jeni ai që të impononi rregulla të reja ose të shikoni përreth me sukses! Kontakte të mira me Demin dhe Peshoren që janë të preferuarit në gjithçka. Perspektivat e punës.

Luani

Të gjitha fjalët që keni mbajtur përbrenda dhe që nuk keni pasur guximin ti hidhni tani dalin jashtë kontrollit. Në dashuri ekziston mundësia e rivlerësimit të një historie. Një person i shenjës së Peshores ose Ujorit mund tju intrigojë. Mos e shty atë që mund të bësh sot deri nesër.

Virgjeresha

Ju duhet të kryeni projekte për të shpresuar në kushte të reja: sot keni një tolerancë të madhe. Një shërim pritet si në punë ashtu edhe në dashuri.

Peshorja

Detyra të rëndësishme që zgjojnë zili dhe armiqësi nga të tjerët. Lajm i mirë gjatë rrugës, ju mund të kompensoni një dashuri të prishur ose marrëdhënie biznesi.

Akrepi

Nëse keni një çështje biznesi për të diskutuar, do të ishte mirë të veproni sot ose nesër. Ju pëlqejnë marrëdhëniet të komplikuara dhe tërheqëse! Mos eksportoni shumë financiarisht.

Shigjetari

Shfrytëzoni mëngjesin dhe jo pasditen nëse duhet të merreni me çështjet familjare dhe të punës. Mos refuzoni një dialog të sinqertë me ata që kohët e fundit kanë krijuar shqetësime në zemrën tuaj. Edhe shoku më kokëfortë di të arsyetojë me atë që eshtë në dispozicion.

Bricjapi

Ju keni aftësinë të përqendroheni. Ditë kaotike në dashuri!

Ujori

Ne nuk duhet ta teprojmë, ju jeni mjaft të lodhur, morët me kujdes informacionin që mbërrin në këtë ditë. Stresi dashamirës sepse stimulon të reagojë dhe të veprojë. Rreziku i diskutimit në punë eshtë i lartë, përplasjet me një koleg, një institucion.

Peshqit

Nëse duhet të flisni, të bëni diçka të rëndësishme, duhet të lëvizni menjëherë, brenda kësaj dite. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve që duhet të shmangen absolutisht.

Nessun commento:

Posta un commento