sabato 5 settembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 5 shtator 2020

Horoskopi i se 05/09/2020

Dashi

Më mirë të mos shtyni takimet. Fiken dashurite e fundit, por të reja kanë lindur dhe kjo eshtë ajo që ka rëndësi.

Demi

Dita që lidh veprimet tuaja me një qëndrim intolerant, ju mund të përgjigjeni keq, të mos jeni të durueshëm, të hutoheni. Në mbrëmje do të jetë më mirë.

Binjaket

Eshtë një ditë e rimëkëmbjes tani psikofizike. Surprizë në dashuri.

Gaforrja

Vështirësi për shumë gjëra për të bërë, në çdo rast në fund ka një pikë referimi. A jeni gati të shfrytëzoni një mundësi gjatë fluturimit?

Luani

Vjen një periudhë e sukseseve të vogla ose të mëdha, varet gjithashtu nga mënyra sesi keni ndërmend të menaxhoni të ardhmen tuaj. A keni tashmë në mendje projekte të reja? Bazuar në aftësitë dhe mundësitë tuaja do të jetë e mundur të arrini sukses.

Virgjeresha

Ju patjetër do të jeni më të dobishëm dhe nëse keni debatuar me dikë gjatë dy javëve të fundit tani mund të bëni vërtet përbërje, kthehuni nga e kaluara. Keni dashur disa ndryshime, keni pranuar një sfidë: duhet të vazhdoni më tej!

Peshorja

Eleminoni situatat që nuk ju kënaqin. Lëviz me kujdes sot!

Akrepi

Në dashuri po kërkoni një sinjal, një ndjenjë më të sinqertë. Eshtë e rëndësishme të rizbuloni dëshirën për të dashur, jo për të izoluar veten, edhe nëse ndonjëherë ju mendoni se jeni më mirë vetëm.

Shigjetari

Pasiguritë në zhvillim. Në këto ditë të gjitha problemet mund të shfaqen, zhgënjimet në pritje.

Bricjapi

çiftet në krizë gjithashtu mund të kenë ulur situatat e caktuara. Kujdes nga paratë. Shpenzime të tepërta ose të paplanifikuara, një ditë që vjen me disa dyshime.

Ujori

Ju mund të keni pranuar një angazhim të ri pa u bindur plotësisht, por sot gjërat janë më mirë. Në dashuri eshtë e mundur të rikuperoni pak zhgënjimin kohët e fundit, tani eshtë më mirë!

Peshqit

Një vello ka rënë, ju keni zbuluar një të vërtetë të fshehur. Në dashuri eshtë më mirë të flisni me kujdes, të paktën deri nesër duhet të shmangni konfliktet ...

Nessun commento:

Posta un commento