domenica 6 settembre 2020

Horoskopi i se e diel 6 shtator 2020

Horoskopi i se 06/09/2020

Dashi

Bëni sonte nëse duhet të sqaroni çështjet e dashurisë. Sot lodhja ju merr përsipër.

Demi

Shumë dyshime që ngrihen në zemrën tuaj. Të tjerët duhet të rrokullisen mëngët. Ne duhet të veprojmë dhe jo vetëm të shpresojmë.

Binjaket

Për disa ka pasur një periudhë plot tensione, por tani eshtë më mirë, ju mund të dilni nga një tunel keqkuptimesh, gjëja e rëndësishme eshtë që ju ta dëshironi atë. Mund të jetë gjithashtu një ditë e dobishme për të rimarrë disa marrëdhënie familjare, sentimentale ...

Gaforrja

Thirrjet e dashurisë, mos u tërhiqni. Kujdes nga paratë ... tashmë keni harxhuar shumë ose në këtë periudhë duhet të filloni të tërheqni rripin.

Luani

Tensione të vogla ditën, do të jetë më e lehtë të qëndroni. Dashuria e mërzitshme, ju ankoheni me të drejtë.

Virgjeresha

Kthehuni pak qetësi dhe gjithashtu një forcë fizike. Mund të ketë një problem juridik që duhet të përballet me guxim, por do të ishte një histori e vjetër, njohje të reja dhe bashkëpunime të reja.

Peshorja

Gjëja e rëndësishme eshtë të rimarrni energjinë, ngjarjet e gjashtë muajve të fundit i kanë bërë një tendosje trupit tuaj! Sot eshtë e mundur të merrni një konfirmim të bukur, ftesa për tu pranuar.

Akrepi

Nëse bie në dashuri me dikë që eshtë i pamundur ose tashmë i lidhur, atëherë mos u ankoni nëse shfaqen probleme. Marrëdhënia me një person të Kancerit mund të ishte më e vështirë apo edhe të transportohej me anije, sot jeni të lodhur.

Shigjetari

Yjet ju këshillojnë ta mbani portofolin fort të mbyllur, do të ishte çmenduri në këtë kohë të shpenzoni më shumë sesa duhej. Nuk ka një formë të shkëlqyer fizike sot.

Bricjapi

Sot eshtë më mirë ti marrim gjërat filozofikisht, përndryshe rrezikojmë ti shtrëngojmë gjërat në mënyrë të panevojshme. Kini kujdes kur investoni ose lëvizni para, kërkon shumë kujdes!

Ujori

Ju jeni në vijën e përfundimit të zgjidhjeve të reja të rëndësishme dhe situatave të nismave të vlefshme. Koha luan në favorin tuaj ... edhe në dashuri eshtë e mundur të ndreqni një lot.

Peshqit

Për ata që e duan njëri tjetrin për një kohë të gjatë, tension i justifikuar nga nevoja për të planifikuar një ngjarje të tillë si një bashkëjetesë. Eshtë e lehtë që ju të doni të ndiqni një rrugë të re të jetës, gjëja e madhe eshtë që ndiheni më të fortë brenda, ju rezistoni më shumë ndaj sulmeve të jashtme.

Nessun commento:

Posta un commento