venerdì 4 settembre 2020

Horoskopi i se e premte 4 shtator 2020

Horoskopi i se 04/09/2020

Dashi

Dita e trazuar. Një mundësi për të pohuar veten po vjen, nëse keni një profesionalizëm të mirë tani do të rivlerësohet. Një vonese e pa pritur.

Demi

Kushdo që mendoi se do të dështonte një mision, tani eshtë gati të kërkojë falje. Dhe kush e di se çfarë lajmi i mirë nuk do të arrijë sot. Pohime të vogla!

Binjaket

Ju po mendoni shumë për punën, por dy muajt e ardhshëm janë gjithashtu të zënë kur bëhet fjalë për familjen dhe dashurinë. Ju jeni të zemëruar, mund të ketë tension me dikë që nuk i besohet ...

Gaforrja

Mëngjesi nuk eshtë tonifikuar, ju mund të zgjoheni pak nervoz. Një vonesë e vogël mund të krijojë siklet, nëse një person eshtë kundër jush, ju mund të kundërshtoni.

Luani

Ditë e shkëlqyeshme, do të ndiheni gati në krye. Ju gjithashtu mund të merrni një lajm të mirë në lidhje me disa pyetje të kaluara.

Virgjeresha

Thirrje për punë, mundësi studimi, lajme. Unë rekomandoj relaksim, reflektim.

Peshorja

Marrëdhëniet në biznes por edhe marrëdhëniet dashurore i nënshtrohen shumë streseve. Ju mund të gjeni veten duke humbur durimin tuaj. Kujdes në mbrëmje, një Akrep ose një Dash mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem.

Akrepi

Ditë plot me gjëra për të bërë, edhe ndaj atyre që i doni sonte do të përdorni tonet e tepërta. Kujdesuni për estetikën tuaj dhe ndiqni një sport ...

Shigjetari

Do të duhet të bëni shumë gjëra, ta organizoni jetën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme, por nuk duhet të dekurajoheni. Ka disa situata që tani për tani nuk mund të trajtohen ashtu siç dëshironi. Dashuria po sbulohet.

Bricjapi

Në një aspekt problematik financon, në dashuri, siç e kam thënë tashmë për ca kohë, eshtë një fazë e veçantë; do të duhet të zgjidhni nëse do të vazhdoni ose modifikoni një bashkëpunim. Relaksim absolut!

Ujori

Nëse keni një biznes në kontakt me publikun ka një ngjarje me fat. Në studim duhet të punoni më shumë ose në punën tuaj do të duhet të vini në dyshim disa marrëveshje të bëra në të kaluarën ...

Peshqit

Ndiheni pak më nervoz, të shqetësuar. Kjo situatë disi e bezdisshme, të paktën për sot, nuk eshtë për tu derdhur në dashuri. Lodhje fizike.

Nessun commento:

Posta un commento