sabato 12 settembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 12 shtator 2020

Horoskopi i se 12/09/2020

Dashi

Dikush mendon për një transferim, një ndryshim të jetës që mund të prekë edhe njerëzit përreth, familjen. Ju duhet ta përjetoni dashurinë me një majë gëzimi shtesë.

Demi

Nëse ka diçka që ju intereson eshtë e mundur të bëni kërkesa, zjarrfikës. Ka shumë, shumë gjëra për të bërë, nuk e bëjnë stresin e padrejtë në jetën tënde.

Binjaket

Nëse keni një krizë, gjithashtu mund të vendosni të flisni. Këto ditë në dashuri ju duhet të jeni më të pranishëm, përndryshe rrezikoni të jeni vetëm ...

Gaforrja

Momentet e lodhjes shoqërohen me mendime që nuk janë gjithmonë pozitive. Nuk eshtë rasti të bëni zgjedhje mbi valën e emocionit, sot ju dukeni mjaft impulsivë, jotolerantë.

Luani

Ka një zgjidhje në rrugë dhe një shpërblim i vogël gjithashtu. Në dashuri, ju nuk mund të jeni të përfshirë ose mund të ndjeheni të shortuar për gjërat që nuk keni bërë.

Virgjeresha

Udhëtime dhe takime të preferuara. Për dashurinë thjesht duhet të pyesni, gjithçka kthehet pozitive dhe eshtë më e lehtë të shpjegoni arsyet tuaja.

Peshorja

Nëse ndjeheni të lodhur eshtë normale dhe po kështu të diskutoni me ata që nuk duan të kuptojnë disa nga nevojat tuaja, gjithmonë kërkoni një edukim, respekt. Disa raporte janë në shqyrtim.

Akrepi

Kjo nuk eshtë nata e duhur për të mashtruar. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve emocionale ...

Shigjetari

Mos e shtyni një ndeshje dashurie, por kushtojini vëmendje asaj që thoni. Mos e teproni sot, sidoqoftë, duhet të shmangeni disa tensione.

Bricjapi

Ju duhet të organizoni gjithçka, të qortoni njerëz që nuk e kryejnë detyrën e tyre, padyshim e gjithë kjo çon në një lodhje të thellë dhe ndoshta edhe në hidhërim. Mundohuni të mos shkatërroni ato që keni ndërtuar me vështirësi, mund të jeni të interesuar për një person që kohët e fundit keni takuar.

Ujori

Nëse deri para ca kohësh pothuajse dukej se nuk do të duheshe më të fitosh sfida, fillo, tani eshtë krejt e kundërta! Kthehu përsëri duke qenë protagonist, po ditën. Mos veproni me nxitim.

Peshqit

Periudhat e vendimeve, çifte që kanë qenë së bashku për vite me radhë mund të kenë vendosur të martohen, të jetojnë së bashku. Dita që ju bën më emocionues, të ndjeshëm, mund të eksitoheni për pak kohë, thirrje telefonike ose takime të papritura.

Nessun commento:

Posta un commento