venerdì 11 settembre 2020

Horoskopi i se e premte 11 shtator 2020

Horoskopi i se 11/09/2020

Dashi

Një shtytje e madhe rinovimi ka një efekt pozitiv në jetën tuaj. Në punë, ju impononi idetë tuaja.

Demi

Shumë prej tyre u eshtë dashur të ndryshojnë referencat ose, në raste të jashtëzakonshme, shtëpi ose punë gjatë 12 muajve të fundit. Ata që nuk marrin asgjë nga puna mund të luajnë shumë në mbrojtje dhe eshtë e drejtë që ju të ktheheni të besojnë në aftësitë e tyre.

Binjaket

Lodhje e per ju, në dashuri ka nga ata që nuk ju japin qetësim ose mund të vini në dyshim gjithçka. Vëmendje, sonte fjalët e zjarrta mund të fluturojnë për arsye të ndryshme për të cilat jeni të vetëdijshëm.

Gaforrja

Tani merreni me çështje biznesi, në dashuri nuk mund të bëni zgjedhje të menjëhershme. Kini kujdes me paratë sepse duhet të përballeni edhe me ndonjë shpenzim të mundshëm ...

Luani

Një ditë pak e çuditshme për ndjenjat, eshtë një kohë më e vështirë për ata që tashmë kanë përjetuar një krizë në të kaluarën. Ju e ndjeni se keni përjetuar një padrejtësi të vogël, mbrëmja premton të jetë interesante ...

Virgjeresha

Eshtë koha për të provuar kontakte të reja, udhëtime të ardhshme për arsye familjare. Ne kemi nevojë për tu rikthyer në lartësi sa më shpejt të jetë e mundur me zell dhe vendosmëri ...

Peshorja

Nuk eshtë një ditë me përgjigje të menjëhershme. Nëse dashuria juaj eshtë në krizë, kufizoni polemikën. Edhe për punë, ata që angazhohen vetë së shpejti do të kenë më shumë.

Akrepi

Kjo ditë ju lejon të rikuperoni emocione dhe ndjenja për ata që kanë pasur momente kritike. Eshtë e rëndësishme të zgjidhen problemet e parave, shpenzimeve shtëpiake.

Shigjetari

Në të gjitha projektet, nevojitet pak më shumë forcë. Ju nuk mund të rregulloni atë që po ju shqetëson menjëherë, do të merrni konfirmimin në lidhje me punën.

Bricjapi

Një stuhi e vogël ose e madhe ndikon në jetën tuaj, tashmë ka ndodhur që disa referenca të kenë ndryshuar; një person nuk ka qenë i drejtë për ju. Rrahe plaçkën sot.

Ujori

çiftet afatgjata që kanë kaluar kriza mund të gjejnë një ekuilibër. Emocione të reja të stimuluara dhe bindëse, situata personale.

Peshqit

Zgjidhjet dhe sukseset hyrëse. Moderoni tepricën e shpirtit kritik, ndonjëherë jeni pak i ashpër. Shmangni konfliktet me një Virgjëreshë.

Nessun commento:

Posta un commento