domenica 13 settembre 2020

Horoskopi i se e diel 13 shtator 2020

Horoskopi i se 13/09/2020

Dashi

Nënshtruar ditën, por jo fajin tuaj. Në dashuri ka gjëra që duhet të sqarohen dhe të krahasohen ...

Demi

Periudha shumë e ngjeshur, shmangni diskutimet familjare, në shtëpi. Dashuria në krizë por në mbrëmje gjërat ndryshojnë, ju jeni të padurueshëm.

Binjaket

Kjo periudhë nënvizon nevojën për të përcaktuar më mirë të gjithë biznesin tuaj. Shtyni takime të rëndësishme në mbrëmje.

Gaforrja

Këto ditë ju jeni shumë më të pranishëm për veten tuaj. Trego veten të disponueshëm në dashuri. Kjo ditë mund të sjellë emocione pozitive.

Luani

Ata që kanë investuar ose kanë filluar një rrugë të re nuk duhet të dekurajohen tani. Vendosni me largpamësi por jo menjëherë, shmangni gabimet. Sot në dashuri ju jeni shumë argumentues.

Virgjeresha

Sot ju jeni përsëri i përfshirë në një problem praktik, administrativ. Rinovime ose shpenzime të mëdha.

Peshorja

Jeni të tensionuar sepse ofertat për punë nuk kanë sjellë përfitimin e dëshiruar. Ju dëshironi të bëni shumë, por e lini veten të shkojë në një apati të çuditshme. Vëmendje për detaje.

Akrepi

Nëse dikush eshtë duke u tallur me ju, ju mund ti jepni fund lidhjes. Ju jeni të diskutueshëm, kontratat e reja për të diskutuar eshtë një shtytje dhe tërheqje e vazhdueshme!

Shigjetari

Lajme te mira. Zgjidhje për shtëpinë, ju mund të merrni një marrëveshje të mirë ose përndryshe të vendosni llogaritë tuaja pasi që keni shpenzuar shumë para.

Bricjapi

Në veçanti, nëse jeni i ri nuk ju duket shumë i bindur për atë që dëshironi të bëni në të ardhmen, në dashuri ka disa pavendosje ose dyshime për të mbajtur nën kontroll.

Ujori

Jeta e dashurisë eshtë e stimuluar. Kini kujdes që të mos futeni në telashe me dy histori, veçanërisht nëse njëra kënaq mendjen dhe tjetra fizike, letrat duhet të vendosen.

Peshqit

Ju mund të merrni një raundin e duartrokitjeve. Përmirësoni dashurinë, Dashi dhe Shenjat e Bricjapit që mund të ju japin sa më shumë gjatë kësaj kohe.

Nessun commento:

Posta un commento