giovedì 10 settembre 2020

Horoskopi i se e enjte 10 shtator 2020

Horoskopi i se 10/09/2020

Dashi

Shpresoj që mund të vijë një puthje e mirë, një përqafim, por realiteti eshtë që ju dukeni mjaft të padurueshëm dhe të gatshëm për të matur çdo fjalë të partnerit.

Demi

çiftet e forta kanë marrë tashmë njohje. Ju mund të kapërceni çdo lloj qëndrueshmërie, por kjo kërkon diplomaci dhe takt, jeta juaj po ndryshon dhe tani ju jepni më shumë rëndësi për gjërat e vogla.

Binjaket

Mundësitë e biznesit, por një angazhim i madh personal. Një pushim i pastër eshtë i nevojshëm për një program që nuk funksionon mirë.

Gaforrja

Ata që fillojnë një punë të re ose kompani nuk mund të kenë gjithçka menjëherë, ata që punojnë si punonjës duhet të jenë të kënaqur me atë që eshtë atje. Dikush do të bënte mirë të shikonte përreth, aranzhime të veçanta me Akrepin dhe Virgjëreshën.

Luani

Nëse ka pasur tensione në punë, ato do të zhduken; ata që kanë biznesin e tyre mund të bëjnë plane të mëdha për të ardhmen. Udhëtimet dhe takimet e preferuara që sot mund të mbajnë surpriza.

Virgjeresha

Këto ditë ata po ju zemërojnë. Shpejtoni kohën kur bëhet fjalë për punë: hapni dyert për mundësi të reja ...

Peshorja

Dite interesante Këshilla eshtë që të shtyhet çdo lloj kontakti ose veprimi i vrullshëm.

Akrepi

Ditë interesante, disa duhet të rizbulojnë dëshirën për të dashur, dikush do të jetë në gjendje të flasë me ju për dashurinë, mos thuaj asnjë fjal. Ata që janë shumë të rinj gëzojnë një periudhë interesante, plot miqësi dhe takime të reja.

Shigjetari

Do të jetoni ditë të rëndësishme, do të shihni që brenda disa javësh një person do të rikthehet përsëri dhe do të keni një lajm të mirë. Nëse kërkoni konsensus, mund të vijë një periudhë me rezultate të shkëlqyera.

Bricjapi

Emocionet që vijnë, mos mendoni vetëm për të kaluarën, tani e ardhmja dhe dashuria kanë rëndësi shumë më tepër. Ju gjithashtu mund të përpiqeni të zgjidhni një problem të fundit juridik ose financiar.

Ujori

Për një person që e do qartësinë ose eshtë linear, kjo periudhë eshtë e çuditshme sepse keni të bëni me njerëz që nuk janë plotësisht të sinqertë. Diçka po ndryshon; duhet të thuash si mendon, të kuptosh se cila anë të qëndrojë ...

Peshqit

Gjatë kësaj kohe, duhet të jeni të kujdesshëm se si silleni me të tjerët. Takime të reja të preferuara. Dashuri në vendin e punës ...

Nessun commento:

Posta un commento