mercoledì 9 settembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 9 shtator 2020

Horoskopi i se 09/09/2020

Dashi

Në aktivitet mund të arrini shumë; takime domethënëse brenda orëve të ardhshme. Në dashuri ka edhe një mendim më shumë, këtë herë pozitiv.

Demi

Dita me e mire. Një ndryshim pune, një zhvendosje mund të shqetësojë, shkurt, shtëpinë ose zyrën.

Binjaket

Ju duhet të vendi të gjitha letrat në rregull, gjithashtu ti kushtoni vëmendje pagesave ose diçka që ka mbetur në pritje në të kaluarën. Dashuria kërkon më shumë sinqeritet.

Gaforrja

E madhe eshtë hutimi që mbretëron në dashuri. Duhet të rishikoni disa marrëveshje, tani për tani ekziston si një bllok për tu kapërcyer.

Luani

Eshtë e thjeshtë të marrësh përsëri lidhjet e jetës së një personi në dorë, kontaktet e preferuara, të udhëtosh me qytete të tjera, me të afërm të caktuar që duhet të zgjidhësh çështje familjare, udhëtime të preferuara.

Virgjeresha

Nëse ka një person që eshtë larguar nga jeta juaj, kjo eshtë koha më e mirë për një rikuperim ose për të lëvizur përtej. Nevoja për liri eshtë e madhe, por edhe nevoja për tu përqafuar dhe dashuruar.

Peshorja

Nënshtruar ditën, në këtë moment mund të merrni marrëveshje të mira në punë, por kërkon shumë durim dhe guxim të përpiqeni të kapërceni disa pengesa. Për ca kohë tani, shumë para kanë dalë ...

Akrepi

Ju duhet të lini të shkojë, edhe nëse ka gjëra më të vështira për të kaluar, por nuk eshtë faji juaj. Jo dita më e mirë për të garuar! Në dashuri, tërheqjet fatale por konsideroni mirë se me kë merreni.

Shigjetari

Disa paqartësi në familje, problemet që duhen zgjidhur midis prindërve dhe fëmijëve; mbrëmje më e qetë por në këtë periudhë nuk eshtë e thjeshtë të mbash impenjimin tënd në gji, lodhje në pasdite.

Bricjapi

Mos jini shumë kritik; eshtë e vërtetë që ju i bëni gjithçka vetë, por i keni mësuar të tjerët me këtë standard, nuk mund të zmbrapseni, nervozizmi duke rënë. Ftesat për tu pranuar.

Ujori

Ditë mjaft e qëndrueshme. Mundësitë janë të shumta në lidhje me marrëdhëniet profesionale.

Peshqit

Ndonjëherë për një jetë të qetë ju thoni që jeni dakord për situatat familjare dhe vendimet. Mundësitë e biznesit, por kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Nessun commento:

Posta un commento