martedì 8 settembre 2020

Horoskopi i se e martë 8 shtator 2020

Horoskopi i se 08/09/2020

Dashi

Periudha e mire për ata që kanë mundësinë të përfshihen si në punë ashtu edhe në dashuri. Mundohuni ta mbani trupin nën kontroll, dhimbia më e vogël e siklet duhet të merret në konsideratë.

Demi

Koha e mirë për të kontaktuar njerëzit e duhur që do të gjeni pa shumë përpjekje. Ju ndjeheni të lënë anash ose distancoheni nga dikush. Tensione të mundshme në familje, në punë.

Binjaket

Kjo ditë nuk ju lejon të ndiheni shumë mirë. Shpenzimet për çështje ligjore ose për të rregulluar disa shqetësime të lindura në të kaluarën.

Gaforrja

Ju nuk keni pse të prisni më: eshtë gjithashtu koha e duhur për të filluar një diskutim delikate, por unë do të doja të nxis të gjithë ata që lindën në shenjë, të cilët kanë një dashuri të re për tu zënë, pa menduar për të kaluarën.

Luani

Kjo eshtë një ditë e dobishme për të vepruar dhe për të reaguar ndaj provokimeve, problemet tanishme do të zgjidhen. Udhëtimi për të vetëpunësuarit eshtë i rëndësishëm, kontakte të favorshme në qytete të tjera.

Virgjeresha

Lajmet për punën nuk janë në diskutim por në këtë moment ju dukeni të pakënaqur, në dashuri do tju duhej paqja e mendjes por ka nga ata që nuk ju mbështesin. Keni pritur për ca kohë ngjarje!

Peshorja

Mendime për çështje që lidhen me shtëpinë ose projektin partner. Trajtoni mire shpinën.

Akrepi

Do të duhet të pranoni me kënaqësi një angazhim ose një ftesë. Do të kishit merituar më shumë.

Shigjetari

Ju po shtrengoni dhëmbët, do të vazhdoni me situata pune që me kënaqësi do të bëni pa tyre. Mundohuni të kufizoni lodhjen që së fundmi ka shkaktuar agjitacion në çift.

Bricjapi

Mundohuni të eleminoni disa shqetësime, qëndrime agresive dhe mungesë disponueshmërie. Ata që kanë biznesin e tyre janë shumë aktiv dhe po përpiqen të zgjidhin çështjet kontraktuale. Dashuri e pasigurt.

Ujori

Mos e teproni me qëndrime të mbyllura dhe për dashuri përpiquni të shmangni një person që ju bën të zemërohet, por që, në fund të fundit, ngrihet në ju dhe gjithmonë tërheq vëmendjen tuaj.

Peshqit

Ka nga ata që janë duke luftuar për të marrë diçka. Shumë nga sukseset në projektet tuaja personale varen nga ajo që "mbetet" në diskutim.

Nessun commento:

Posta un commento