mercoledì 16 settembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 16 shtator 2020

Horoskopi i se 16/09/2020

Dashi

Ne duhet të përpiqemi të përmbajmë shpenzime, ose të përpiqemi me çdo kusht të zgjidhim ndonjë problem ekonomik. Nëse ka një person që ju intereson, mund të riktheheni në lojë, por me shumë qetësi!

Demi

Në dashuri mund të keni një bisedë, por duhet të jeni mjaft të durueshëm me ata që kohët e fundit kanë tradhtuar disa nga pritjet tuaja. Kushtojini vëmendje parave, sepse disa blerje janë mbingarkuar nga shpenzimet.

Binjaket

Do të keni një aftësi të madhe mendore. Nëse në dashuri mendoni se keni njeriun e duhur në krah, bëni hapin që ju nevojitet.

Gaforrja

Preferoni marrëdhëniet me të tjerët. Me mendim, pasion në dashuri - mund të arrini diçka më shumë.

Luani

Dashuri e shkëlqyer nëse jeni vetëm, romantik nëse tashmë keni dikë afër jush. Epo pyetjet e punës dhe të studimit: brenda disa ditësh do të jetë e mundur të merrni një konfirmim të këndshëm.

Virgjeresha

Një ditë e lodhshme, nuk ndjehesh në gjendje perfekte. Në dashuri, mbase jeni ju që nuk doni të sulmoni veten shumë: përpiquni të mendoni për këtë!

Peshorja

Paratë që vijnë, puna sjell përfitime por në këtë periudhë ju duket e kujdesshme. Sot keni forcë dhe rezistencë të madhe!

Akrepi

Situatë e shkëlqyeshme për çështje praktike. Sonte duhet të pastrojmë paqartësitë e një fjalimi që mund të mbetet në pritje. Në dashuri aq shumë pasion ...

Shigjetari

Fati ju buzëqesh për gjithçka që eshtë e re. Në dashuri, mbrëmja eshtë e ëmbël, e shkëlqyeshme për tu rikuperuar edhe në funksion të së ardhmes.

Bricjapi

Sot duhet të jeni pak të kujdesshëm në lidhje me shpenzimet. Eshtë e nevojshme të keni ritmet e duhura, të mos qëndroni vonë.

Ujori

Një ditë të rëndësishme për ndjenjat, unë i ftoj, veçanërisht ata që kanë qenë vetëm për një kohë të gjatë, të shikoni përreth. Eshtë një periudhë e kontakteve të vlefshme dhe dikush do të udhëtojë, lëvizë, edhe mund të mendojë për një transferim që do të bëhet brenda ditëve në vazhdim.

Peshqit

Humori eshtë i mirë por zemra juaj eshtë e pavendosur. Ju eshtë dashur të shkurtoni një situatë në mënyrë drastike ose të bëni zgjedhje që nuk i doni.

Nessun commento:

Posta un commento