martedì 15 settembre 2020

Horoskopi i se e martë 15 shtator 2020

Horoskopi i se 15/09/2020

Dashi

Filloni një pauzë për reflektim: do të duhet të keni kujdes atë që thoni dhe atë që bëni, ju dukeni të pakënaqur me gjithçka. Në profesion keni nevojë për më shumë sesa merita dhe vendosmëri.

Demi

Ditë interesante: gjërat mund të shkojnë mirë. Një njohje e re mund të ndryshojë disa nga siguritë tuaja. Ju duhet të merrni ndihmë për të përfunduar një projekt, nuk eshtë e lehtë të bëni gjithçka.

Binjaket

Edhe për punë duhet të shkoni përpara. Në një farë mënyre jeni në kërkim të risive, veçanërisht përsa i përket sferës së dashurisë.

Gaforrja

Nuk eshtë e thjeshtë të jesh në gjendje të bësh gjithçka. Në këtë periudhë ju mund ta bëni moton "më mirë vetëm sesa i shoqëruar keq ...".

Luani

Së shpejti një lajm do të ndryshojë situatën e punës, veçanërisht nëse jeni duke pritur për një konfirmim ose një ndryshim në këto ditë dhe kjo mund tju bëjë të lumtur. Dashuria në rikuperim edhe nëse ka pasur një ndarje, por ju duhet të jeni ai që duhet të vini re përreth.

Virgjeresha

Situatë e mirë ditore, suksese të vogla por të rëndësishme personale. Një takim i veçantë mund të vijë për beqarët.

Peshorja

Ashtë një ditë e shkëlqyeshme, nëse një dashuri ka lindur në këto ditë të fundit ajo duhet të vazhdohet. Do të keni sukses në të gjitha kontaktet dhe gjithashtu mund të merrni një komunikim interesant.

Akrepi

Nëse një dashuri ka lindur muajin e kaluar ose keni përjetuar një shpërqendrim tani idetë janë më të qarta, arsyetimi mbizotëron mbi instinktin. Fatkeqësisht, kohët e fundit dikush ka ngritur zërin ose ju jeni ndjerë mënjanë. Kjo eshtë arsyeja pse duhet të bëjmë kohën e humbur.

Shigjetari

Analizimi i paqartësive dhe keqkuptimeve në vendin e punës eshtë e rëndësishme të përpiqeni të shmangni konfliktet në të ardhmen. Po të duam!

Bricjapi

Ju jeni shumë të vëmendshëm ndaj detajeve, mund të qortoni një person i cili kohët e fundit ka shpenzuar shumë. Në dashuri, tani jeni në gjendje të shpjegoni më mirë arsyet tuaja dhe të gjeni zgjidhje më të lehtë për problemet e njerëzve që jetojnë me ju. Puna në shërim!

Ujori

Ne duhet të përpiqemi të ushqejmë rrethin e të njohurve veçanërisht nëse kohët e fundit ka pasur një mbyllje, ju jeni larguar nga një person. Ka një distancë në dashuri, duhet të kuptoni nëse eshtë fizike apo psikologjike.

Peshqit

Muajt e ardhshëm ofrojnë sukses dhe, për rrjedhojë, nuk duhet të shqetësohemi, por edhe të mos lejojmë që gjithçka të shkojë drejt. Diskutime me të afërmit ose diskutime me partnerë, bashkëpunëtorë ose një fqinj.

Nessun commento:

Posta un commento