giovedì 17 settembre 2020

Horoskopi i se e enjte 17 shtator 2020

Horoskopi i se 17/09/2020

Dashi

Dashuria nuk eshtë më një referencë te qëndrueshme edhe nëse e doni shumë një person shpesh jeni të shpërqendruar ose jo shumë të apasionuar, mendoni shumë për punën, tensionet e pjekura në punë.

Demi

Të gjitha mundësitë e punës duhet të shfrytëzohen, kontaktet me mjedise të tjera, udhëtime që mund të sjellin lajme të rëndësishme. Dashuria do të animohet nga qëllimet e mira.

Binjaket

Puna këto ditë duhet të mbahet, ndërsa investimet nuk duhet të preken. Eshtë e mundur të jetosh dy histori, por për një jetë të shëndetshme nuk e rekomandoj, ose të jem gati për të hedhur një hap të madh në dashuri.

Gaforrja

Mëngjesi eshtë nervoz. Do të ishte një turp i vërtetë të humbni kohë duke kujtuar dikë që eshtë larguar nga jeta juaj.

Luani

Mund të prisni shumë, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë që ju do. Ata që jetojnë së bashku ose kanë një punë të re po zbulojnë sërish vlerën e asaj që kanë.

Virgjeresha

Çështjet në lidhje me pronën, situatat ndërmjet të afërmve të përcaktohen me kujdes. Sigurisht që në dashuri jeni më të motivuar, duhet të jeni pranë një personi që ka nevojë për ju.

Peshorja

Ju dëshironi ti kënaqni të gjithë, por kjo nuk eshtë e mundur. Në dashuri kush nuk eshtë me ty eshtë kundër teje, polemikë me një ish.

Akrepi

Ndiheni i shqetësuar dhe nervoz, por kjo eshtë normale sepse ka lajme dhe momente pohimi, jeni më të ekspozuar dhe për pasojë tensioni eshtë i lartë. Kujtimet vlejnë më pak se mundësitë e reja, mos harroni një afat. Këto ditë, edhe ju jeni bërë më konfuzë.

Shigjetari

Ditë e veçantë kur nuk mund të kuptoni se çfarë dëshironi. Në dashuri mund të ketë një rimëkëmbje nëse nuk keni bërë tashmë një zgjedhje të rëndësishme ... herë pas here keni mendime të dyta.

Bricjapi

Ka energji të mirë, një kënaqësi e madhe mund të vijë sot. Mundësi të shkëlqyera për të gjetur partnerin e duhur, për tu hapur me botën ...

Ujori

Ditë e rëndësishme me disa emocione më shumë. Pak qetësi e merituar.

Peshqit

Paratë kanë rëndësi për tu diskutuar por nuk duhet të ketë ndonjë problem të madh. Ju do të merrni një komunikim, një kontakt do të dalë pozitiv. Sonte do të jeni pak i ngadaltë, gjallëria po zvogëlohet.

Nessun commento:

Posta un commento