martedì 29 settembre 2020

Horoskopi i se e martë 29 shtator 2020

Horoskopi i se 29/09/2020

Dashi

Mundohuni të qëndroni të qetë dhe, mbi të gjitha, mos veproni me nxitim tani, profesioni eshtë i lodhshëm, por mund tju japë më shumë kënaqësi, shkurtime rrënjësore në shikim ose ndryshime.

Demi

Ju po mbivendosni shumë mendime, mos harroni ti menaxhoni me kujdes, veçanërisht në këtë ditë që mund të sjellë disa kujtime shumë ose një telefonatë të padëshiruar.

Binjaket

Ju do të zgjidhni çdo keqkuptim të krijuar në ditët e kaluara. Ndiheni si një forcë e madhe që hyn në jetën tuaj.

Gaforrja

Ju morët kohë nga puna për të zgjidhur një situatë private, dikush nuk ishte mirë ose ju duhej ta kapërceni vetë një problem. Vetëm pak agjitacion ...

Luani

Jeni testuar në vendin e punës, lodhje ka me bollëk. Shmangni përplasjet në familje dhe në marrëdhëniet prinder fëmijë. Risia në dashuri.

Virgjeresha

Ju do të jeni në gjendje të përballeni me shumë angazhime, por mos i lini pas dore ndjenjat tuaja: keni kandidatura që mund tju ndihmojnë të zgjidhni konfliktet dhe problemet që kanë lindur gjatë javëve të fundit.

Peshorja

Këto janë orë ideale për të planifikuar një udhëtim të këndshëm dhe relaksues. Ju mund të ktheheni në qetësi me pak vullnet të mirë.

Akrepi

Ju duhet të filloni të bëni vend për horizonte të reja dhe marrëdhënie të reja. Ndryshimi i rolit ose punës diku tjetër ose brenda të njëjtit grup.

Shigjetari

Kënaqësia në dashuri por ka disa dyshime. Periudhë e bukur për çifte, për ata që duan të bëjnë fëmijë.

Bricjapi

Dashuritë e rëndësishme realizohen, në kontekstin e punës mos u përpiqni të ngjitni copat e thyera në të kaluarën, do të duken nyjet. Mos humb një mundësi që duhet të shfrytëzohet gjatë këto ditë.

Ujori

Ju keni qenë duke punuar shumë gjatë muajve të fundit, por dikush nuk e kuptoj se çfarë vleni. Këtu vijnë ditë të veçanta edhe në marrëdhëniet me të tjerët. Takime të rëndësishme ...

Peshqit

Nëse keni bërë të njëjtat gjëra për një kohë të gjatë, eshtë e qartë se dëshironi të bëni diçka tjetër. Periudha ideale për të propozuar një punë jashtë qytetit ose jashtë vendit, keni shumë burime për të provuar se sa vleni ...

Nessun commento:

Posta un commento