mercoledì 30 settembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 30 shtator 2020

Horoskopi i se 30/09/2020

Dashi

Ju nuk jeni të zhytur në mendime për gjerat, ndoshta eshtë thjesht lodhje, ju jeni gjithmonë shumë i zënë! Për dikë udhëtime ose punë të reja në sy. Faza e afrimit në dashuri ...

Demi

Një objekt shfaqet brenda mundësive që deri dje duket se ju pelqete, por tani duket se po humbeni avantazhin e tij. Nëse keni gjëra për të bërë, mos llogaritni në mjedis, me fjalë të tjera, gjithçka duhet të bëhet nga dora e parë.

Binjaket

Nëse ju pëlqen dikush, përpiquni të organizoni një periudhë përkrah atyre që janë vërtet të aftë tju japin stimuj të veçantë gjatë kësaj periudhe. Në këtë moment eshtë e mundur të gjindet koha e humbur.

Gaforrja

Ekziston nevoja për të gjetur një rrugëdalje nga situatat e komplikuara që mund të kenë të bëjnë me familjen, dashurinë, por edhe punën: ju jeni më i zhytur në mendime ...

Luani

Konkurrenca mund të jetë rraskapitëse, por ju duhet për të jetuar! Si në dashuri ashtu edhe në punë kur nuk ka pickim nuk argëtoheni, mos bëni orët e vogla, mbrëmjen në gjithçka. Vëmendje: gjatë diskutimeve pasdite për të mbajtur nën kontroll.

Virgjeresha

Ditë interesante por kini kujdes me shpenzimet, riparimet ose prishjet e papritura. Eshtë një horoskop i mirë për ndjenjat ...

Peshorja

Maturia maksimale në marrëdhëniet e punës që janë të llogaritur të ndryshojnë në muajt e ardhshëm. Merrni kohën tuaj para se të flisni.

Akrepi

Eshtë një periudhë plot njohuri dhe për këtë arsye jashtëzakonisht e vlefshme për shenjën tuaj. Aspekt i shkëlqyeshëm praktik, mundësi të mira për të ardhmen.

Shigjetari

Eshtë e këshillueshme që të matni disponueshmërinë tuaj, pasi ka ende shumë probleme për tu zgjidhur. Mundohuni të shpërqendroni veten, përndryshe rrezikoni të kompromentoni shumë gjëra. Në dashuri, mbrëmja sjell këshilla.

Bricjapi

Duhet të jeni më të sigurt në veten tuaj; përpara se tu jepni hapësirë arsyeve të pasigurisë, vlerësoni mirë gjërat, në kohët e fundit disa projekte po ngadalësohen dhe ju jeni në ankth!

Ujori

Ditë e mirë për dashurinë, një marrëdhënie eshtë rikthyer, zgjedhje vendimtare. Në përgjithësi, ju jeni duke përjetuar një fazë të ndërtimit të shkëlqyeshëm, detyra të rëndësishme për ata që kanë qenë të zënë në të kaluarën.

Peshqit

Ndihet pak lodhje, nuk keni pse ta lodhni shumë trupin tuaj të paktën në 2 javët e ardhshme. Dashuria me më shumë probleme sesa zgjidhjet: do të jetë mirë të reflektoni për një kohë të gjatë.

Nessun commento:

Posta un commento