lunedì 28 settembre 2020

Horoskopi i se e hënë 28 shtator 2020

Horoskopi i se 28/09/2020

Dashi

Ditë shumë e rëndësishme për kontaktet e biznesit. Ndryshime të mëdha për ata që janë në dashuri; ju gjithashtu mund të bëni zgjedhje për jetën, të reagoni ndaj një sëmundje.

Demi

Do të jetë e nevojshme të jeni të vëmendshëm ndaj të gjitha situatave në të cilat jetoni gjatë kësaj dite. Në fushën e punës, përgjegjësitë rriten, por përballë pak shpërblimeve ekonomike. Dashuri e diskutueshme.

Binjaket

Ju do të gjeni pika të reja pune dhe lajmet e mira do të vijnë shpejt. Mos shtyni asgjë për nesër. Dashuria u pengua, në shtëpi duhet të flasim për çështjet e parave.

Gaforrja

Ju mbështesni një situatë të mirë por mund të ndiheni paksa jashtë kësaj bote. Dita e rikuperimit psikofizik.

Luani

Shikoni rezultatet e përgjithshme, ato nuk do të jenë negative. Bërja e gjërave të ndryshme se zakonisht, këtu eshtë zgjidhja.

Virgjeresha

Kjo ditë rezulton të jetë shumë interesante, vërtet nëse duhet të flisni për dashurinë mos e shtyni një sqarim, por bëjeni menjëherë. Keni një ndjenjë që e provoni herë pas here. Ju jeni të lodhur dhe familja po kërkon më shumë, lajmet familjare do të thonë më shumë shpenzime.

Peshorja

Ju duhet të jeni të vendosur në atë që ju intereson. Mos kërkoni njerëz të vështirë ose të paarritshëm. Koha e mirë edhe për punë ...

Akrepi

Ditë shumë interesante, frymëzime të veçanta. Nëse jeni një çift ende në këmbë, mbase eshtë rasti të çimentoni bashkimin duke kryer projekte të rëndësishme.

Shigjetari

Sot nuk ju mungon dinamizmi, mbase dëshironi të udhëtoni, të lëvizni, të bëni diçka të re dhe kjo nuk eshtë aspak e gabuar. Nëse jeni duke kërkuar një pasion ju favorizon. Ju duhet të bëni paqe me një person me të cilin kohët e fundit ka pasur grindje të vazhdueshme.

Bricjapi

Eshtë një moment interesant, brenda pak ditësh mund të mbërrijë një detyrë ose një lajm i mirë, njerëz të rinj përreth jush dhe jo vetëm në vendin e punës.

Ujori

Puna eshtë tema mbizotëruese e periudhës! Ka të ngjarë të ketë ndryshime brenda ndërmarrjes tuaj që do të ndikojnë drejtpërdrejt në ju në një periudhë afatshkurtër. Këshilla që duhet të jap në këtë periudhë eshtë të bëj gjërat që ju interesojnë pa pritur përgjigje të menjëhershme.

Peshqit

Një ditë e ngarkuar ju pret. Më mirë të mbyllet deri sonte çdo fjalim që ka mbetur pezull nëse ka të bëjë me dashurinë.

Nessun commento:

Posta un commento