martedì 1 settembre 2020

Horoskopi i se e martë 1 shtator 2020

Horoskopi i se 01/09/2020

Dashi

Disa leke më pak, pak shqetësime. Mos jini shumë kritik!

Demi

Nëse keni pasur probleme në dashuri në javët e kaluara, tani eshtë e mundur të rikuperoni një qetësi, edhe nëse tani jeni më të zënë me projekte pune që do të fillojnë.

Binjaket

Ju duhet të zgjidhni një seri ndërlikimesh, përfshirë problemet burokratike ose ligjore. Ju nuk keni më të merreni me një person që po përpiqet të kufizonte krijimtarinë tuaj. Emocione të vlefshme dhe zbulime të këndshme.

Gaforrja

Situata pozitive në tregti. Vlerësoni me kujdes një dashuri që lind në këto ditë.

Luani

Në përgjithësi, nuk do të doni të bëni shumë. Shmangni shpenzimet madhore lidhjen ose mbylljen e kontratave.

Virgjeresha

Punët dhe mundësitë për më të rinjtë janë me kohë të pjesshme, por ne nuk duhet të dekurajohemi sepse mundësi të mëdha mund të lindin nga situata të vogla, dashuria në shërim.

Peshorja

Ekzagjerimet nuk shpërblehen, maturi me para. Ndryshimi i mundshëm i pozicionit ose ekipit në vendin e punës.

Akrepi

Mundësitë e punës edhe aranzhimet e reja të mundshme, kjo varet nga mosha dhe rrethanat, nuk keni pse të tërhiqeni, sepse aftësia juaj testohet. Kontrolloni përpjekjet mendore dhe fizike; në këtë ditë, megjithatë, takimet e dashurisë favorizohen.

Shigjetari

Ka nga ata që gjatë dy viteve të fundit kanë mbledhur shumë borxhe, yjet nuk punojnë mrekulli por një zgjidhje mund të arrihet, ditë e vlefshme.

Bricjapi

Ditë më e qëndrueshme por gjithnjë e hutuar në lidhje me ndjenjat. Kujdes nga marrëdhëniet e paqarta ...

Ujori

Lehtë të ndjehesh i shqetësuar sot, maturi e dyfishtë nëse ka lidhje me Dashin dhe Akrepin, jo gjithçka eshtë e qartë ose duhet të bësh zgjedhje drastike për të ardhmen.

Peshqit

Eshtë e rëndësishme të mbani mend se duhet të rikuperoni energjinë fizike, në kohët e fundit ka nga ata që kanë provuar një distancë. Kohët e fundit nuk ka asnjë mungesë të iniciativave të mira ...

Nessun commento:

Posta un commento