mercoledì 2 settembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 2 shtator 2020

Horoskopi i se 02/09/2020

Dashi

Zgjidhjet mund të vijnë edhe sot. Për ata që janë të zënë, nëse nuk merrni përgjegjësi, partneri juaj do të zgjedhë për ju ...

Demi

Shumë oferta për punë, veçanërisht nëse jeni të vetëpunësuar, por nuk jeni të pasigurt, nuk dini çfarë të bëni. Sot jeni në shërim!

Binjaket

Ju keni ndjenjën të jeni në mëshirën e ngjarjeve. Sidoqoftë, eshtë një periudhë e mbushur me stimuj dhe tundimi për të eksperimentuar më shumë situata mund tju marrë dorën ...

Gaforrja

Një ndryshim i vendit të punës ose dëshira për rinovim që tashmë ka qenë protagonist në jetën tuaj në muajt e fundit eshtë shumë aktuale. Tani për tani ju duhet të bëni një zgjedhje dashurie. Ftesat e këndshme sot dhe nesër.

Luani

Dita shkon mirë përsa i përket aspektit fizik. Problemet e veçanta familjare ju shtyjnë të veni dashurin në fund.

Virgjeresha

A jeni kundër dikujt ose dikush eshtë kundër jush. Duhet mbajtur mend se kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime, jo të gjitha ato thelbësore.

Peshorja

Ka një mesazh të çuditshëm, dikush përpiqet të të bëjë të zemërohesh edhe mund të kesh sukses në një ditë që po humbe rrahjen e saj, mund të rikuperosh shumë shpejt. Asnjë çështje biznesi apo sentimentale nuk vihet në dyshim edhe ata që kanë mbyllur një bashkëpunim apo një histori do të kenë një mundësi.

Akrepi

Mundohuni të mos lodheni shumë, zgjoheni mjaft intolerantë. Ata që janë ndarë janë hutuar sepse nuk duan më të jenë një çift, por janë tundur të jetojnë pasione te forta !

Shigjetari

Do të përfitoni sa më shumë nga kjo. Një kohë e shkëlqyer për ata që duan të eksplorojnë mundësi të reja në punë, por pak problematike për çështjet e dashurisë.

Bricjapi

Nëse flisni pak nuk eshtë sepse gjithçka ju përshtatet, e vërteta eshtë se nuk dëshironi të nxisni diskutime. Sot i vëmendshëm ndaj toneve polemike: diskutimet mund të lindin, veçanërisht në pjesën e dytë të ditës.

Ujori

Ju bëni shumë gjëra, por merrni gjysmën e asaj që dëshironi, nuk ka rinovim të një marrëveshjeje, nëse keni marrë një detyrë të rëndësishme duhet të luftoni kundër disa kundërshtarëve.

Peshqit

Një ditë ndriçuese që mund të sjellë përfitime dhe lajme interesante. Asnjëherë mos e humbni zakonin të kërkoni rreth punës!

Nessun commento:

Posta un commento