lunedì 31 agosto 2020

Horoskopi i se e hënë 31 gusht 2020

Horoskopi i se 31/08/2020

Dashi

Një përgjigje mund të vijë më shpejt nga sa e imagjinoni. Situata përmirësohet. Nëse dashuria nuk eshtë aty, kjo eshtë për shkak se ju nuk jeni duke kërkuar atë, ata që kanë mbyllur një histori në të kaluarën tani kanë mundësi të shkëlqyera për tu rikuperuar.

Demi

Për habinë për sa i përket dashurisë, dy javët e fundit mund të kenë sjellë tashmë disa përgjigje të rëndësishme. Dita e hakmarrjes.

Binjaket

Dita po. Rimëkëmbja profesionale në pamje.

Gaforrja

Buzëqeshe ditën. Kur keni ditë me forcë të madhe, mund të ndodhë që të mos dini se kujt ti jepni pjesën tjetër!

Luani

Ka diçka të gabuar. Paratë po rrjedhin nga të gjitha anët.

Virgjeresha

Më mirë të shmangni ndërlikimet e dashurisë. Konkurrencat në fushën e punës, duhet të kaloni një test ose provim së shpejti.

Peshorja

Nëse nuk do të kishte ndonjë siklet të vogël fizik, mund të themi se kjo eshtë dita e duhur për të folur për dashurinë ose punën. Kjo ditë eshtë ngadalësuar pak, diskutimet e vogla ose polemikat duhet të shmangen. Konflikte të mundshme me nje Demi.

Akrepi

Mendoni për ndryshimet që duhet të bëni. Sot ju ndjeni një dëshirë të madhe për tu rebeluar, të kujdesshëm për të mos shkundur gjërat shumë, veçanërisht në familje ose në punë. Nervozizmi që përgjumet.

Shigjetari

Kontaktet me të tjerët dhe mesazhet, edhe ato të papritura, favorizohen. Papritur hapen shtigje të reja dhe mbërrijnë rrethana me fat edhe në familje!

Bricjapi

Stresi i fortë, ditët e kaluara kanë qenë të mbushura me angazhime por ajo që mbjell tani do të sjellë fryte në të ardhmen. Bilanci juaj eshtë i pasigurt dhe ndjeheni shumë nervozë. Luftërat në dashuri mund të zgjidhen vetëm nëse ekziston një vullnet nga të dy.

Ujori

Mendimet jane si ari. Nëse zemra juaj ka qenë vetëm për një kohë të gjatë ... lajme!

Peshqit

Periudha ok për tu rikthyer në rrugën e duhur dhe për të zgjidhur çështjet në lidhje me shtëpinë, ligjin. Nëse po kërkoni seriozisht dashuri, e gjeni.

Nessun commento:

Posta un commento