domenica 27 settembre 2020

Horoskopi i se e diel 27 shtator 2020

Horoskopi i se 27/09/2020

Dashi

Një ditë pak e rëndë. Do të keni një deshire të lëkundeni për gjithçka, për të nxjerrë në pah harresën e partnerit tuaj.

Demi

Nëse rruga eshtë me gunga, do të jetë më e vështirë të arrish në vendin tënd me qetësi. Dashuri të reja pasionante.

Binjaket

Të mbingarkuar, nuk do të keni kohë për askënd, por për fat të mirë qëndrimi juaj sot eshtë pozitiv. Periudhë pjellore për ata që mund dhe duan një fëmijë.

Gaforrja

Mundohuni të merrni një frymë dhe të pushoni për një kohë që të jeni në gjendje të jepni më të mirën tuaj. Për beqarët ekziston mundësia të bëjnë një aventurë.

Luani

Eshtë e mundur që brenda pak javësh të duhet të zgjidhni një mosmarrëveshje të vjetër që ka mbetur pezull. Një dashuri mund të lindë papritur dhe, në çifte në të cilat ka pasur një stuhi, ju mund të filloni përsëri!

Virgjeresha

Situata po rritet në mënyrë të favorshme, por edhe ju do të keni nevojë për siguri. Ndjenjat pozitive që vijnë.

Peshorja

Jeta juaj ka qenë plot dyshime për një kohë, ju do të doni të bëni gjithçka dhe nuk keni guximin të bëni asgjë, ju duhet të optimizoni energjitë tuaja. Eshtë koha të pyesni, të guxoni, të organizoni jetën tuaj!

Akrepi

Ju keni më të mirën në biznes. Sektori i fitimeve eshtë stimulues. Dashuria eshtë shpërblyese nëse eshtë e re, pak më pak nëse eshtë e gjatë.

Shigjetari

Duhet të mbahet mend se shumë janë kthyer nga momentet e lodhjes së madhe. Lajmet pasdite, një interes zgjon në dashuri, por shmang marrëdhëniet me njerëz që janë shumë të largët ose tashmë të lidhur.

Bricjapi

Ju nuk jeni një tip i nxituar, ju gjithashtu keni një kufi të tolerancës përtej të cilit nuk mund të dilni! Dhe kështu nëse mendoni se një person ka ekzagjeruar, provoni të thoni atë që mendoni.

Ujori

Mos vendosni shumë mish në zjarr. Rinovime të vogla të jetës tuaj dhe një rikuperim në dashuri.

Peshqit

Prestigji në rritje, nuk ka siguri për atë që duhet të bëni, por eshtë e drejtë në këtë periudhë të kthehesh në lojë, në treg. Në dashuri ka keqkuptime por ju jeni lodhur duke grindur, ditë interesante.

Nessun commento:

Posta un commento