sabato 26 settembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 26 shtator 2020

Horoskopi i se 26/09/2020

Dashi

Ditë e çuditshme për dashurinë dhe pasionet. Për shumë arsye të ndryshme, eshtë më mirë të jesh i kujdesshëm dhe të shmangësh arsyet e konfliktit.

Demi

Mëngjesi eshtë i mbuluar nga disa dyshime, por pasdite ka mundësi të mira për tu argëtuar, për tu ndjerë më mirë. Interesi për të eksperimentuar me shtigje të reja.

Binjaket

Dita e përgjithshme e vlefshme. Për beqarët eshtë e mundur që të ketë aventura të vogla. Ju keni një forcë të madhe shtesë. Pritini degë të thata!

Gaforrja

Çdo ditë ndiheni sikur duhet të shkoni në betejë le të mos harrojmë se dikush ka humbur disa referenca të rëndësishme gjatë muajve të fundit. Ju jeni të etur për të arritur qëllime, lehtësisht të arritshme. Spekulime dhe investime të rëndësishme, kërkesa interesante, mund të shihen përreth.

Luani

Ditë interesante dhe e rëndësishme sepse po përpiqeni të fitoni disa sfida, por edhe të gjeni më shumë qetësi të brendshme. Në situata të caktuara mund të ndodhë që krenaria të jetë më pak e kënaqur, por eshtë rezultati përfundimtar që ka rëndësi.

Virgjeresha

Ju dëshironi të jeni një referencë për të gjithë dhe kjo në mënyrë të pashmangshme çon në lodhje të madhe, ju kurrë nuk mund ta tërheqni spinën. Eshtë e kotë të marrësh gjak të hidhur, mund të mbështetesh te njerëzit që i konsideron të besueshëm.

Peshorja

Mos kërkoni një përgjigje nga të tjerët, një krahasim i shëndetshëm me veten do të zbulojë shumë gjëra. Periudha eshtë interesante për takimet, por mbetet një lloj shqetësimi, ankthi për një anëtar të familjes që nuk ka qenë mirë.

Akrepi

Mundohuni të mos jeni shumë xheloz, posesiv, të mos kërkoni shumë nga vetja dhe personi që doni. Ka shumë për të rikuperuar edhe në nivelin fizik. Ka pasur shumë vonesa në kontrata, shumë lëshime. Në këtë moment eshtë e mundur të rikuperoni edhe kohën e humbur.

Shigjetari

Nëse doni dashuri, thjesht duhet të lëvizni, të takoni miq, të shoqëroheni me njerëz të rinj. Ka shpenzime të mundshme për një shtëpi ose investime të vogla për ata që munden.

Bricjapi

Në dashuri jeni më të qetë. Mos e teproni me polemikat sepse keni gabim.

Ujori

Ju nuk keni pse të shihni të zezë ose të shkarkoni njerëz nga të cilët mund të merrni shumë. Mundohuni të qëndroni të qetë, sonte do të jeni veçanërisht kritik dhe mbase jo shumë i disponueshëm!

Peshqit

Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar disa situata, për të sqaruar dyshimet e të gjitha llojeve. Ju jeni në formë të shkëlqyeshme fizike sot.

Nessun commento:

Posta un commento