sabato 22 agosto 2020

Horoskopi i se e shtunë 22 gusht 2020

Horoskopi i se 22/08/2020

Dashi

Mos u turpëroni nga ftesat në ditët e ardhshme, ju duhet të shihni njerëz. Kujdes në marrëdhëniet më të dëmtuara nga koha: xhelozia, distanca mund të krijojnë probleme.

Demi

Sot tensioni eshtë i lartë. Kujdes në dashuri sepse çdo fjalë duhet të peshohet.

Binjaket

Nuk mendoj se po kalon një kohë të thjeshtë, duhet të luftosh vazhdimisht kundër një mjedisi që nuk të vlerëson apo ka probleme të veçanta në shtëpi. Kini kujdes nëse po takoni një person Demi. Kini kujdes që të mos gërmoni të kaluarën, veçanërisht nëse përfshin kujtime të pakëndshme ...

Gaforrja

Kontakt pozitiv me të tjerët. Sot eshtë një ditë e shkëlqyer.

Luani

Thieshtë e mundur që në këtë periudhë të dashuroheni, të bëni zgjedhje që ndryshojnë jetën tuaj. Edhe nëse doni personin më të mirë në botë ka më pak kohë për të qenë bashkë, një ditë e ndërlikuar nga vonesat.

Virgjeresha

Plot vitalitet dhe dëshirë për të bërë gjatë rrugës. Dashuria mund të bëhet përsëri interesante dhe eshtë e vlefshme edhe pas një periudhe pushimi!

Peshorja

Jeni pak të lodhur, por mund ti kushtoheni kujdesit për veten dhe marrëdhëniet që ju interesojnë më shumë. Në dashuri ka diçka të paqartë, maturi me shenjën e Virgjëreshës.

Akrepi

Kushtojini vëmendje mënyrës se si i shpenzoni paratë tuaja, duhet të jeni më të kujdesshëm. Dashuria do të shpërblejë dëshirat tuaja, çifte të preferuara!

Shigjetari

Eshtë një ditë e mirë dhe do ju përfshijë. Nëse ka pakënaqësi në dashuri do të gjeni mundësi të reja.

Bricjapi

Mundohuni të shmangni përplasjet dhe qëndrimet shumë të qarta. Edhe një herë pak kujdes me paratë, padyshim që shumë prej tyre kanë dalë së fundmi.

Ujori

Sindikatat dhe marrëveshjet me njerëz dhe kompani nga qytete të tjera janë shumë të favorizuara. Takime të reja të këndshme, ngjarje për çifte të forta!

Peshqit

Ju keni tre muaj për të vendosur se çfarë të bëni. Ne nuk mund të themi se kjo eshtë një periudhë e keqe ose jokonkluzive. Në dashuri, mos u lypni dhe, nëse ka një person që ju pëlqen, shkoni përpara.

Nessun commento:

Posta un commento