venerdì 21 agosto 2020

Horoskopi i se e premte 21 gusht 2020

Horoskopi i se 21/08/2020

Dashi

Idetë për mbylljen e biznesit, ju do të zëvendësoni një person në punë ose do të keni një sukses personal të vogël ose të madh. Ka pasur mungesa financiare por tani ju mund të planifikoni një kthim, jeni më të qetë.

Demi

Situatë e pasigurt. Së shpejti do të bëni një zgjedhje të punës dhe megjithatë nuk do të duhet të vendosni në bazë të instinktit, por vetëm i arsyetimit.

Binjaket

Dijeni çfarë të bëni dhe mos e teproni veten. Kujdes i dyfishtë me Demin dhe Akrepin. Konfuzion dhe shpërqendrim, shmangni polemikat, në fund fitoni gjithsesi.

Gaforrja

Transferet e mundshme, ndryshimet e kompanisë. Qetësia nuk eshtë forza juaja sot.

Luani

Sot duhet të merresh me një pavëmendje të caktuar, lodhja ndihet këtë mbrëmje. Vlerësoni me kujdes të gjitha situatat që po përjetoni, kënaqësitë dhe lajmet, ngjarjet për dikë.

Virgjeresha

Nxitni shoqata dhe bashkëpunime të reja. Suksese të vogla por të kënaqshme!

Peshorja

Në dashuri nuk keni kohë, nuk dëshironi ose ka distanca për të mbushur. Ka nga ata që duan të ndryshojnë punë, por nuk munden por edhe ata që fillojnë një program, një projekt pa garanci, ankthe të vogla.

Akrepi

Provat dhe sfidat, mundësi për të ecur përpara. Faza në distancë sa i përket dashurisë, padyshim që dikush eshtë larg ose këto ditë ju keni shumë gjëra për të bërë, përpiquni të jeni të qetë!

Shigjetari

Lajmet në punë, thirrjet e rëndësishme që vijnë. Ditë pjellore dhe krijuese.

Bricjapi

Këto janë ditë reflektimi dhe jo veprimi. Ju jeni të zënë me çështje praktike dhe mbase të lidhura me shkollën, punën.

Ujori

Propozime tërheqëse në fushën profesionale; dita e energjisë së mirë, dashuria eshtë protagonist. Nëse do të duhej të kalonit një provë, një provim tani eshtë me u bërë.

Peshqit

Kthehuni në një gjendje jetese të mirë, mos nënvlerësoni një propozim që mund të arrijë në këto ditë. Kujdes nga komplikimet që mund të shfaqen në familje.

Nessun commento:

Posta un commento