giovedì 20 agosto 2020

Horoskopi i se e enjte 20 gusht 2020

Horoskopi i se 20/08/2020

Dashi

Kjo nuk eshtë dita më e mirë për tu ankuar. Emocionet e zemrës vlen ari.

Demi

Do të jetë një ditë e veçantë, nuk do të ketë mungesë energjie, përveç një ngjitjeje pak emocionale në mëngjes. Realiteti eshtë në një nivel profesional ju dëshironi një shpërblim, por nuk mund ta kërkoni menjëherë.

Binjaket

Dita e ndërmjetme, forca juaj e mir. Ju duhet dikush që të organizojë jetën tuaj ...

Gaforrja

Sot jeni intolerant dhe rrezikoni të tjetërsoni edhe njerëzit që ju duan. Kini kujdes me paratë.

Luani

Angazhimet e reja të punës sjellin sukses në nisma; mos u dekurajoni dhe përpiquni të synoni për më të mirën. Në dashuri, një vendim në lidhje me një ndryshim të jetës që mund të ndikojë gjithashtu në shtëpi.

Virgjeresha

Eshtë një ditë që fillon me një pajisje shtesë, ki kujdes që të mos bësh polemikë për gjithçka. Sonte përpiquni të eleminoni konfliktet në marrëdhënie. Duhet të rizbulosh ëmbëlsinë dhe poezinë e ditëve të para në një lidhje dashurie.

Peshorja

Për çifte të gjata që nuk kanë zyrtarizuar ende një histori dashurie, kjo eshtë koha e duhur për tu korrigjuar. Pritet disa vonesa ose pakënaqësi të vogla për shkak të mungesës së vetëvlerësimit ...

Akrepi

Ejani, merrni masa herët gjatë ditës. Ndryshimi i rolit, detyrave, bashkëpunëtorëve ose shefave. Në dashuri mbetet një pavendosmëri.

Shigjetari

Do të gjeni një zgjidhje për çështje ekonomike ose profesionale. Mund të ketë probleme të shkaktuara nga faktorët e jashtëm, familja, distanca. Vëmendje, veçanërisht ndaj palestrës fizike.

Bricjapi

Disa probleme shfaqen vetëm në çifte të gjata. Harrojeni atë që nuk ka rëndësi.

Ujori

Ashtë një kohë e mirë për të filluar projekte të reja, aleanca të reja. Theshtë koha e duhur për të ecur përpara, çfarëdo që të doni të bëni, energjitë tuaja po dyfishohen gjatë kësaj dite!

Peshqit

Për shkak të ngjarjeve të paparashikuara detyroheni të humbni kohë, nëse diçka nuk shkon më mirë, mos hezitoni të mbyllni. Me partnerin, ai e rikuperon atë dialog nëse eshtë zhdukur kohët e fundit.

Nessun commento:

Posta un commento