sabato 25 luglio 2020

Horoskopi i se e shtunë 25 korrik 2020

Horoskopi i se 25/07/2020

Dashi

Dita nervoze sepse po riktheheni në lojë dhe keni nevojë për më shumë bashkëveprim, kjo eshtë arsyeja pse doni të kontrolloni stabilitetin e miqësive dhe dashurive. Ka të ngjarë që ju dëshironi të dilni nga një vend i caktuar që nuk mund të qëndroni më, nga një mjedis që nuk ju takon. Faza e refuzimit për gjithçka, mos e teproni!

Demi

Mëngjes i fortë, për fat të mirë fundi i ditës eshtë i favorshëm. Të dilni jashtë, udhëtimi mund të jetë i domosdoshëm ose argëtim. Kujdesuni për trupin tuaj pak më shumë.

Binjaket

Eshtë një moment fuqie. Historitë e reja që lindin tani, mund të japin një garanci për qëndrueshmëri.

Gaforrja

Eshtë e mundur që sot të mund të kryeni disa projekte. Stomaku eshtë pika juaj e dobët, sepse shpesh i mbani emocionet tuaja brenda. Në dashuri do tju duhet të besoni.

Luani

Nëse mendoni për të kaluarën, eshtë normale që ju të përjetoni disa momente pikëllimi. Rimëkëmbja sentimentale.

Virgjeresha

Në dashuri, ju i nxisni ujërat dhe atëherë nuk dini si ti qetësoni, kini kujdes nëse ka dy histori në rrugën e duhur, mbani qetësinë. Ndodh të jetoni momente të tensionit të fortë ose të zgjoheni në mëngjes me ndjenjën se nuk keni fjetur mirë.

Peshorja

Dita e vlefshme. Përfitimet ekonomike që mund tju përfshijnë në fusha të shumta të jetës, jini pozitive!

Akrepi

Ju keni energjinë e duhur për të arritur qëllimet tuaja, por kohët e fundit, ka pasur disa momente shqetësimi, edhe edhe në një nivel fizik! Nëse eshtë e mundur, përpiquni të rimarrni sa më shpejt të jetë e mundur.

Shigjetari

Në dashuri mund të ketë pasur disa kontraste ose distancë gjatë javëve të fundit. Ne duhet të parashikojmë çështje të rëndësishme deri më sot, më mirë të mos shtyhemi nëse eshtë e mundur!

Bricjapi

Në dashuri, dikush do të vërë në dyshim gjithçka, të tjerët do ti japin vetes aventura duke i jetuar ato ditë për ditë, pa hipotekuar të ardhmen. Kohët e fundit ka pasur një shpërqendrim ose thjesht një distancë që tani duhet të mbushet!

Ujori

Ju gjej pak të hutuar, të pakëndshme për kaq shumë arsye të ndryshme. Mos kthehuni te një histori e kaluar.

Peshqit

Ështjet ligjore që duhet të zgjidhen, mund të kenë të bëjnë me qira, disa shpenzime të llogaritura muajt e fundit. Në dashuri ka kushte më të mira sesa në të kaluarën.

Nessun commento:

Posta un commento