venerdì 24 luglio 2020

Horoskopi i se e premte 24 korrik 2020

Horoskopi i se 24/07/2020

Dashi

Takimet që zhvillohen kanë të gjitha kredencialet për tu bërë obligacione të rëndësishme. Mundohuni të keni kujdes nga shpenzimet, kuletat nën presion ...

Demi

Për disa, periudha e fundit ka qenë vërtet e rëndë, shpresoj se nuk i keni inkurajuar polemikat! Sot eshtë e mundur të ktheheni te këshillat më të buta, por ju nuk dukeni shumë të lumtur me ato që shihni.

Binjaket

Ditë interesante, veçanërisht dashuria mund të përmbushet. Ndryshimi i planeve të mundshme, por dita eshtë përfundimisht në anën tuaj. Pasqyrimet tuaja mund të vlejnë shumë këto ditë.

Gaforrja

Ju keni ngritur zërin për ca kohë, kjo eshtë sepse ndoshta keni thënë shumë herë po. Mundohuni të mos i shkarkoni në mënyrë agresive të gjitha ankthet tuaja për të tjerët ...

Luani

Ata që kanë biznesin e tyre nuk mund të ndalen për asnjë moment dhe për këtë arsye janë të lodhur, të rraskapitur, sot eshtë më mirë të përpiqeni të kufizoni stresin. Mos u grindni në dashuri. Sot ju duket e pakënaqur me gjithçka.

Virgjeresha

Edhe pse kjo nuk eshtë një kohë e jashtëzakonshme për para, dita sjell një lajm të mirë. Nuk ka ndonjë lajm të madh në punë dhe mbase do të ishte mirë të përmirësohet ajo që eshtë krijuar tashmë ...

Peshorja

Lajme që vijnë për ata që kërkojnë situata të reja, bashkëpunime të rëndësishme që shfaqen në këtë periudhë. Eshtë dita e duhur për të filluar aktivitete të reja dhe fat në dashuri.

Akrepi

Ju duhet të rregulloni mosmarrëveshjet ekonomike, çështjet e shtëpive. Dikush do të kritikojë rrugën tuaj.

Shigjetari

Shpesh ndodh që të ankoheni për punën tuaj, të ndjeheni të pakënaqur. A nuk do të jetë faji i mërzisë? Por të paktën për momentin nuk ka mënyra të tjera për të shkuar apo situata alternative ...

Bricjapi

Ju nuk jeni gjithmonë diplomatik në marrëdhëniet me njerëzit, për ca kohë keni vendosur të mbylleni me ata që nuk meritojnë. Në marrëdhëniet më të vështira për tu menaxhuar, ne do të flasim për largime ose pauzë për reflektim.

Ujori

Ju duhet të hiqni dorë nga një detyrë ose program që nuk ju intereson më. Mund të jetë interesante të vëzhgosh, vlerësosh dhe pse jo, edhe të jesh kritik ...

Peshqit

Fshini çdo ndjenjë të papërshtatshmërisë dhe realizoni cilësitë tuaja. Nëse jeni beqar mund të takoni personin e ëndrrave tuaja. Në këto ditë do të kuptoni që keni ndërmarrë një hap të rrezikshëm në punë.

Nessun commento:

Posta un commento