domenica 26 luglio 2020

Horoskopi i se e diel 26 korrik 2020

Horoskopi i se 26/07/2020

Dashi

A do të dëshironit të bënit diçka tjetër apo nuk duhet të futeni në këdo që mendon ndryshe. Gjithçka këto ditë duhet të trajtohet me qetësi. Analizoni më shumë ndjenjat tuaja, sepse duhet të dozoni fjalët!

Demi

Të gjitha këto ndikime bëjnë thirrje për një takim dashurie dhe një shpërthim sensualiteti, i cili eshtë përbërësi themelor për jetën e një çifti. Situatë e trishtuar në familje por ju e dini se si të veproni me sukses.

Binjaket

Tensionet mund të lindin, veçanërisht nëse keni nevojë të rinovoni një kontratë ose të diskutoni disa ndryshime që ndikojnë në profesion. Pranoni një ftesë, tregohuni përreth.

Gaforrja

Probleme në çifte gjithashtu për shkak të ndërhyrjes së familjes së origjinës. Mos e teproni me gjykime dhe qëndrime shumë të rrepta.

Luani

Keni edhe disa shanse edhe në kontakte dhe udhëtime. Fertility.

Virgjeresha

Eshtë e vërtetë që ju keni një aftësi të madhe për të vazhduar vetëm, por tani më shumë se kurrë njerëzit janë të nevojshëm për të ndihmuar dhe të cilët gjithashtu japin ide të reja. Mos e teproni dhe shmangni polemikat sonte.

Peshorja

Ashtë një kohë për të bërë zgjedhje për jetën. Situata e punës eshtë e gatshme për një ndryshim.

Akrepi

Unë kërkoj largpamësi në dashuri dhe nëse dikush ju zemëron sot, duhet të provoni kartën e qëndrueshmërisë. Ne duhet të mbajmë larg komplikimeve, të shtyjmë një ligjërim që mund të bëhet i djegur.

Shigjetari

Ditë interesante për kontakte dhe dashuri të reja. Mos u besoni atyre që thonë të tjerët dhe gjithmonë dëgjoni instinktet tuaja.

Bricjapi

Ju duhet të rimarrni besimin në marrëdhënie ose thjesht të zgjidhni një problem të vogël fizik që gjithashtu mund të ndikojë në nyje. Faza e lodhjes së madhe.

Ujori

Një ditë që fillon me një ingranazh më të ulët, ka probleme të vogla për të zgjidhur ose jeni ju që jeni në krizë, duke përjetuar një moment tensioni. Mosmarrëveshjet mund të zgjidhen, të kujdesshme në dashuri.

Peshqit

Ju duhet të vendosni sa më shpejt të jetë e mundur nëse ia vlen të hiqni dorë nga ajo që keni ndërtuar deri më tani për ti kushtuar vëmendje instinkteve tuaja. Dikush po pret përgjigjen tuaj ...

Nessun commento:

Posta un commento