giovedì 23 luglio 2020

Horoskopi i se e enjte 23 korrik 2020

Horoskopi i se 23/07/2020

Dashi

Do e përjetoni seksualitetin me pasion dhe në punë do jeni të fortë dhe luftues. Mbroni këndvështrimin tuaj, dikush ju kundërshton.

Demi

Kjo situatë eshtë shumë e çuditshme për ndjenjat. Mundohuni të kufizoni sa më shumë të jetë e mundur të gjitha situatat që mund të krijojnë probleme.

Binjaket

Ju duhet të sqaroni rreth jush. Në dashuri i cili eshtë i zemëruar me partnerin mund të paraqesë faturën ose përndryshe të kërkojë sqarime.

Gaforrja

Mundohuni të jeni më të vëmendshëm ndaj nevojave të njerëzve përreth jush, sepse në këtë periudhë diçka nuk ju kënaq. Do tia dilni me kujdes atyre që përpiqen të ndalen në këto orë, këshilla nuk eshtë të bëni shumë.

Luani

Kujdes se kush po luan kundër jush. Duket se ka ndonjë problem ekonomik.

Virgjeresha

Sot nxit takime dhe e bën më të lehtë menaxhimin e marrëdhënieve të dashurisë. Tani dikush po rizbulon vlerën tuaj. Avantazhet në punë; marrëveshjet e preferuara të udhëtimit dhe biznesit.

Peshorja

Ju duhet të shkurtoni shpenzimet e panevojshme. Më e lehtë për të përjetuar emocione të reja, miqësi që numërojnë, takime intriguese.

Akrepi

Ekziston një rrugë e re për tu kujdesur, fëmijët që janë të gatshëm për veprim mund të kenë sukses në studimet e tyre. Dashuri e vështirë, por jeta juaj po evoluon, do të duhej mirëkuptim!

Shigjetari

Ekziston rreziku për të bërë shumë gjëra dhe për të përfunduar pak, megjithatë nuk ka mungesë energjie. Dashuria rikuperohet, me një person Leo ose Dashi mund të përjetoni emocione të veçanta!

Bricjapi

Mbrëmje interesante, ju mund ta lejoni veten të shkojë në emocione të veçanta. Nëse për arsye të ndryshme keni ndalur në të kaluarën kjo eshtë koha e duhur për të filluar përsëri.

Ujori

Kjo ditë shkon në lëvizje të ngadaltë. Goditjet e rrufesë mund të shfaqen papritmas, pothuajse pa dashur atë. Mundësitë për tju bërë të qëndroni.

Peshqit

Kushtojini vëmendje aspektit emocional, në fakt në këto ditë ju mund të bëni një zgjedhje të rëndësishme. Nëse dikush ka pasur probleme ekonomike me një kompani gjatë kësaj periudhe, me një punë do të duhet ti zgjidhë ato dhe do të ketë kohë për ta bërë atë.

Nessun commento:

Posta un commento