mercoledì 8 luglio 2020

Horoskopi i se e mërkurë 8 korrik 2020

Horoskopi i se 08/07/2020

Dashi

Vëmendje për një person të së kaluarës, veçanërisht nëse eshtë një ish. Sot mund të merrni një propozim.

Demi

Ditë ideale për të kapërcyer çdo qëndrim në lidhje me dashurinë; dikush mund të ju bëjë propozime që janë dukshëm tërheqëse, por që në realitet kanë mungesë ose pothuajse të përmbajtura.

Binjaket

Angazhime të mëdha, ndoshta edhe përpjekje të mëdha. Si çift, diçka nuk eshtë në rregull: provoni të bisedoni me partnerin tuaj.

Gaforrja

Këto ditë po mendoni më shumë për punën sesa dashurinë, e cila eshtë e ligjshme, atëherë mos u habitni nëse dikush pretendon vëmendjen tuaj. Problemi eshtë se mund të mbështeteni vetëm tek vetja juaj dhe kjo, padyshim, përfundon duke u lodhur. Dobësi fizike.

Luani

Një ditë të ashpër, ka të ngjarë të jesh në një vend që dëshiron të qëndrosh diku tjetër. Pakënaqësi e pakët dhe nuk bëni asgjë për ta fshehur.

Virgjeresha

Disa probleme me fëmijët, në familje eshtë e nevojshme të jesh më i ekuilibruar ose më i pranishëm, po mendon shumë për punën dhe paratë. Kjo ditë lindi me disa ngatërresa të vogla!

Peshorja

Ata që duhet të kryejnë projekte duhet të lëvizin shpejt. Ju jeni shumë më të vendosur ...

Akrepi

Periudha e rikuperimit gjithashtu për ata që janë në kërkim të përgjigjeve të dashurisë ose për të zgjidhur një problem me një person të largët. Kjo eshtë një ditë me disa kompromise ...

Shigjetari

Forca e madhe, energjia mendore që ju lejon të dilni nga ngatërresa; dashuria midis uljeve dhe ngritjeve; përpiqet të zgjidhë çdo mosmarrëveshje deri sonte.

Bricjapi

Ditë e rëndësishme për të filluar testimin e ideve tuaja. Jeni mjaft të shqetësuar dhe, siç thamë edhe më parë, duhet të përpiqeni të rikuperoheni nga pikëpamja fizike dhe, mbi të gjitha, ekonomike. Dite e mire.

Ujori

Periudha ok për të kërkuar kuptime të reja, edhe në dashuri. Mundohuni të mos forconi disa marrëdhënie, shkoni vetë!

Peshqit

Të favorizuarit e aktivitetit, fati eshtë pranë jush, së shpejti do të keni konfirmime. Mundohuni të jeni me miq të këndshëm, keni nevojë për energji të mirë.

Nessun commento:

Posta un commento