martedì 7 luglio 2020

Horoskopi i se e martë 7 korrik 2020

Horoskopi i se 07/07/2020

Dashi

Kujdes ndaj parave, mbaj mend edhe një herë që nuk duhet të dekurajoheni edhe nëse kërkohet ndërmjetësim në vendin e punës. Për ata që kohët e fundit kanë qenë në gjyq, ata duhet të tregojnë se çfarë vlejnë.

Demi

Tensionet e vogla mund të tejkalohen me pak optimizëm, mundohuni ta rrethoni veten me njerëz plot energji, kohët e fundit ju keni dhënë shumë, keni marrë pak. Eshtë një horoskop që sjell ndjenjat në plan të parë. Te biesh ne dashuri ...

Binjaket

Beqaret e shenjës nëse nuk gjejnë zgjidhje do të thotë se ata janë njerëz të gabuar ose qëndrim ndaj të tjerëve. Kini kujdes, të mos harroni vëmendjen e zgjedhjeve të mira vetëm për imponime të panevojshme.

Gaforrja

Energji e shkëlqyeshme: do të merrni më shumë sesa dëshironi. Tensionet me anëtarët e familjes. Dikush vazhdon të pengojë "rritjen" tuaj.

Luani

Në këto ditë dashuria kalon në fund, ju mund të keni qenë djegur nga një zhgënjim i dashurisë ose nga qëndrimi i një personi që eshtë treguar i pakuptueshëm.

Virgjeresha

Gjithçka ndryshon pozitivisht dhe ju doni të provoni të pazakontën. Sot lejon një rikuperim të mirë dhe shansin për tu rrethuar nga miq të vërtetë.

Peshorja

Kthimi i dashurive ose vendimeve familjare. Ju mund të fajësoni dikë që nuk po bën detyrat e shtëpisë. Jo për shpenzime të panevojshme.

Akrepi

Një ditë e shqetësuar në të cilën mund të luftohesh mes tensioneve kundërshtare; edhe për sa i përket punës duhet maturia por në fund rezultatet nuk do të dështojnë!

Shigjetari

Ka më pak dëshirë për të bërë polemikë dhe më shumë dëshirë për të filluar në krahët e partnerit. Puna rifillon, por mos hidhni dorë. Problemi eshtë se ju jeni akoma nën presion, nën stres.

Bricjapi

Konfirmimi mund të vijë, kjo varet nga veprimtaria që bëni. Mos e humbni sytë nga ata që me të vërtetë duan tju duan. Zhbllokimi i shitjeve, shpenzimeve shtëpiake.

Ujori

Ne do të kemi një qiell të rimëkëmbjes për punë, edhe nëse nuk eshtë e mundur të bëni atë që dëshironi, do të ishte akoma mirë të mos bëni ato të vështirat. Duhet të ndryshojmë kursin. Shenja të mira në dashuri: ziheni.

Peshqit

Ju nuk ndiheni rehat, ju shpenzoni në një shtëpi. Në dashuri, ka një vendim të rëndësishëm brenda ditëve. Gjithçka që nuk ia vlen do të mbyllet së shpejti.

Nessun commento:

Posta un commento