giovedì 9 luglio 2020

Horoskopi i se e enjte 9 korrik 2020

Horoskopi i se 09/07/2020

Dashi

Më shumë sesa probleme të vërteta emocionale këto ditë, dikush duket se ka probleme në shtëpi. Suksesi juaj nuk vihet në pikëpyetje këtu, por më tepër ambienti në të cilin kryeni biznesin tuaj ...

Demi

Mund të ketë disa trazira në zemrën tuaj. Eshtë e lehtë që këto ditë duhet të kesh një takim, të flasësh për gjëra të rëndësishme, të shohësh njerëz që numërojnë.

Binjaket

Dashuria eshtë romantike dhe pasionante, mund të lindë për një person të largët, në moshë të ndryshme ose të lidhur: kushtojini vëmendje asaj që bëni. Mos e ekspozoni veten shumë. Paratë mund të dalin papritur, ata që sapo kanë filluar një program nuk janë të kënaqur.

Gaforrja

Në mëngjes mund të debatoni me njerëz që nuk janë në gjatësinë tuaj të valës. Në punë, mos e lini të sigurtin për të pasigurtin.

Luani

Eshtë një ditë e bukur dhe duhet të filloni të bëni plane afatgjata. Rikonfirmime.

Virgjeresha

Matni mirë forcën tuaj përpara se të pranoni angazhime të reja sepse mund të vonoheni në gjithçka, lodhja mbizotëron në skenë. Ju nuk jeni plotësisht të kënaqur me ato që shihni përreth.

Peshorja

Tani në dashuri duhet të keni pak durim, eshtë sikur të ketë mbërritur një fazë e distancës fiziko psikologjike. Shumë shenja thonë se nuk jeni plotësisht i lumtur, se po përpiqeni të kënaqni disa pakënaqësi. Dëshironi të ndryshoni jetën tuaj ...

Akrepi

Ndryshimet që keni kërkuar për një kohë të gjatë në jetë dhe në veçanti në situatën emocionale mund të vijnë gjatë kësaj periudhe, sot eshtë më mirë dhe ju mund të nënshkruani një armëpushim. Kujdes nga shpenzimet. Dita premeton mirë!

Shigjetari

Kjo nuk eshtë koha për të qëndruar dhe shikuar, mund të lindë një dashuri e re dhe çifte që duan njëri tjetrin bëjnë plane në stil. Këto ditë puna duhet të rishikohet.

Bricjapi

Një ditë pak armiqësore në fillim, atëherë gjithçka do të kthehet në favor. Ju nuk e doni ndalur, shmangni marrjen e posteve të gabuara, dhimbjet e shpinës.

Ujori

Fillim i mirë i ditës, mund të arrini rezultate vërtet të shkëlqyera. Emocionalisht dhe intelektualisht do të jeni shumë reaktivë, kështu që, ju lutemi, ziheni gjithashtu dhe mbi të gjitha në dashuri.

Peshqit

Nëse jetoni një histori të rëndësishme në një farë mënyre ju po e "provoni" atë sepse ekziston diçka që nuk ju bind. Dikush qorton qëndrimin tuaj i cili me sa duket se mungon mendja ...

Nessun commento:

Posta un commento