lunedì 6 luglio 2020

Horoskopi i se e hënë 6 korrik 2020

Horoskopi i se 06/07/2020

Dashi

Edhe çiftet më të mirë mund të argumentojnë, ose ka një problem për të kapërcyer, fizike ose punë. Mundohuni t'i bëni gjërat me shumë qetësi, shërim në mbrëmje.

Demi

Shpenzimet për qira, për pushime, faza e rikuperimit në lidhje me ndjenjat është pak a shumë në qoshe. Iftet më të vështira me Demi dhe Leo. Periudha për të provuar për të zgjidhur një problem të vogël familjar.

Binjaket

Mos e lër mos intolerancën, nëse një histori ka mbaruar në muajt e fundit, një kapitull i ri i jetës tënde është gati. Merrni kohë nëse ka një takim për t'u konfirmuar ose duhet të përgjigjeni.

Gaforrja

Ka të ngjarë që dashuria të pësojë një pengesë, nuk thuhet se ekziston një problem në çift, ka të ngjarë që çështjet e jashtme nga marrëdhënia të krijojnë shkëputje ose shpërqendrim.

Luani

Pasdite e bezdisshme! Regjistrimet në dashuri nuk shërbejnë, më mirë të flasim qartë.

Virgjeresha

Ata që janë në pritje të lajmeve ose ndoshta rezultate të pyetjeve të rëndësishme brenda 2 javësh do të kenë më shumë se përgjigje pozitive. Do të gjeni dëshirën për të dashur, shtyni një histori që ju intereson. Sot mund të arrihet nga një intuitë e bukur.

Peshorja

Një situatë e bukur për dashurinë, një situatë rishikimi ose paraburgimi për punë dhe studime. Intuita të preferuara në mëngjes.

Akrepi

Periudha e ngjarjeve në shtëpi, ndryshime të rëndësishme në shikim. Sot me Leone dhe Toro mund të ketë një kontrast më shumë.

Shigjetari

Do të keni një ngarkesë të madhe emocionale dhe shpirtërore, realizoni një ëndërr të madhe dashurie. Jeni lodhur të bëni gjërat e zakonshme por nuk e lini veten të apatizojë, jepni vetes disa ditë pushim sa më shpejt të jetë e mundur.

Bricjapi

Do të merrni një telefonatë të rëndësishme. Shtyni çdo angazhim deri nesër. Ju mund të arrini të lodhur në shtëpi, ju këshilloj të mos bëni shumë.

Ujori

Bashkëpunime të reja, një horoskop i rëndësishëm. Në dashuri kërkojnë guximin për të përballuar ndryshimet. Keni më shumë energji sot, por dikush u përpoq të ju vinte në shkop.

Peshqit

Në këtë ditë do të jeni pak të shpërndarë, madje edhe në dashuri është e mundur të jetoni mes ulje-ngritjes. Ka një periudhë ndryshimi.

Nessun commento:

Posta un commento