domenica 5 luglio 2020

Horoskopi i se e diel 5 korrik 2020

Horoskopi i se 05/07/2020

Dashi

Eshtë mirë të forconi lidhjet që janë akoma të vlefshme, të bëni premtime me personin e të gjitha kohërave, ti jepni një impuls të ri marrëdhënieve që lindin tani. Në këtë periudhë ju jeni duke kërkuar për qetësi, një ekuilibër që nuk eshtë aq i lehtë për tu arritur ...

Demi

Bëni një person të njohur kohët e fundit. Sot ndiheni më të fortë, por në dashuri ju duket pak e diskutueshme, mos flisni shumë.

Binjaket

Eshtë e mundur të merrni një konfirmim të mirë. Midis sot dhe nesër kontaktoni personin që ju pëlqen, mundësi për sukses me koston e heqjes dorë, studioni strategji të reja.

Gaforrja

Një ditë mendoni se do të ishte mirë të shkoni larg, të takoni njerëz të rinj. Diqka nuk eshtë e qartë për ju, dëshironi të keni pak më shumë mirëkuptim. Pasditja më e mirë se mëngjesi.

Luani

Mundohuni të bëni zgjedhjet tuaja, vendimet tuaja, por mbi të gjitha për të rikuperuar forcën fizike sepse nuk keni qenë mirë kohët e fundit. Nëse konfuzioni ju ka marrë jetën tuaj, në mënyrë të pashmangshme rezultatet në punë gjithashtu mund të jenë më të ulëta: organizoni një festë të këndshme!

Virgjeresha

Kujdes nga paratë; prapë një kërkesë mund të vijë nga familja. Në dashuri shmangi tensionet dhe konfrontimet e drejtpërdrejta.

Peshorja

Edhe nëse vendosni para, duhet të kompensoni disa borxhe te vjetra. Iftet e moshuara pësojnë një rënie të dëshirës.

Akrepi

Përdoreni këtë ditë për të patur një qetësi të vogël në dashuri nëse keni nevojë për të, përpiquni të jeni të mprehtë, të shmangni çdo lloj fjalie të rrezikshme, jeni intolerant.

Shigjetari

Eshtë e mundur që në orët e fundit të kësaj dite të ndjeheni pak të dobët. Sot ndiheni jashtë kësaj bote.

Bricjapi

Mund të ndjeheni lehtësisht pak të lodhur, të lodhur sot. Dashuria paguan peng.

Ujori

Në këtë ditë nuk përjashtohet që nuk keni planifikuar asgjë, por që në momentin e fundit diçka ndryshon. Mos tërhiqni polemikën në dashuri.

Peshqit

Mos hezitoni të pranoni punë të reja nëse mendoni se këto do tju largojnë. Ju nuk jeni fajtori, ju jeni një djalë i lehtë por keni të bëni me njerëz shumë kokëfortë. Në dashuri, thirrni në xhelozi të panevojshme.

Nessun commento:

Posta un commento