sabato 13 giugno 2020

Horoskopi i se e shtunë 13 qershor 2020

Horoskopi i se 13/06/2020

Dashi

Ditë pozitive për marrëdhëniet me të tjerët. Kaloni kohë në kujdesin e trupit: eshtë e rëndësishme dhe ju e dini atë.

Demi

Sot ka shumë energji por për këtë duhet të veproni drejtpërdrejt për të ndryshuar diçka në jetën tuaj që nuk ju pëlqen. Dalja e papritur e parave.

Binjaket

Ne duhet të kujtojmë se kur ndjeheni të pakënaqur gjithashtu bëheni pak të parregulluar në dietën tuaj dhe kjo natyrisht nuk mund të sjellë përfitime. Dikush do të ketë mundësinë të bëjë paqe, të tjerët të zbulojnë një botë të re.

Gaforrja

Dita e rikuperimit fizik. Në dashuri, mos kini frikë nga përgjegjësitë e një zgjedhje, ju mund ta bëni atë me një dëshirë shtesë.

Luani

Mëngjesi nuk eshtë më i miri. Për ndjenjat sigurisht që eshtë një periudhë reflektimi, merrni kohë.

Virgjeresha

Rishikimi i ditës dhe mbase edhe i një nervozizmi të fortë. Në mjedisin familjar ka kontraste për të shmangur. Në dashuri nuk jeni ende të bindur, mos merrni vendime të menjëhershme.

Peshorja

Dita jo e lehtë për tu menaxhuar, mund të ketë edhe probleme të vogla fizike. Për të shmangur diskutimet, rrezikoni të mos mbështeteni në idetë tuaja.

Akrepi

Ndiheni apatik dhe vuani nga të gjitha llojet e Sëmundjeve: dhimbje koke, vështirësi në tretje. Në dashuri, jo gjithçka eshtë e qartë.

Shigjetari

Ditët e rëndësishme për të treguar se sa ju vlen dhe, mbani mend, gjithmonë se gjithçka që lind në këtë periudhë do të jetë një trampolinë për sukseset e ardhshme, kjo eshtë gjithashtu e vërtetë në dashuri!

Bricjapi

Mundohuni të keni kujdes nga financat, do tju duhen para për shtëpinë ose për të zgjidhur një llogari në pritje. Ndiheni në një gjendje të pasigurisë në dashuri që duhet të plotësohet: pastroni çdo dyshim!

Ujori

Kontakte të rëndësishme për të vendosur një ndryshim të punës, këto ditë do të dëshironi të ndryshoni jetën tuaj. Ekziston edhe pak zhgënjim, nëse punoni shumë, përpiquni të ndaleni për një moment. Trupit i duhet një riparim.

Peshqit

Kaq shumë mendime, ki kujdes që të mos çmendesh. Në përgjithësi, kjo eshtë një periudhë rishikimi për gjithçka.

Nessun commento:

Posta un commento