domenica 14 giugno 2020

Horoskopi i se e diel 14 qershor 2020

Horoskopi i se 14/06/2020

Dashi

Nuk e përjashtoj që ju duhet të rishikoni diçka nga jeta juaj, të sillni njerëz që kanë ikur, diçka ka ndryshuar në familje; ju mund të pranoni se keni bërë diçka të gabuar.

Demi

Dashuria mund të sjellë disa probleme vetëm sepse nuk jetohet ashtu siç dëshironi, ju mendoni se po luftoni kundër të gjithëve, ju merrni kohë. Diçka do të jetë më e vështirë se sa pritej ose diçka e re mund të duket e padëshirueshme ...

Binjaket

Brenda disa javësh një dashuri mund të lindë ose rilindë. Një majë agjitacioni në ajër, një ditë që ju fton të jeni pak më të kujdesshëm, sidomos në vlerësimet ...

Gaforrja

Faza e rishikimit që mbulon jetën tuaj. Mos e bëni hapin më të gjatë se këmba me para.

Luani

Nëse jeni në mesin e atyre që keni provuar një ndarje, nuk përjashtohet mundësia që të bëni një pauzë për reflektim. Prej disa kohësh tani keni kërkuar diçka të re dhe do ta merrni!

Virgjeresha

Një situatë e forcës përcaktohet deri në këtë ditë. Ju duhet të vendosni një fetyrë të mirë në një lojë të keqe, jeni më shumë se sa të përfshirë në afera dashurie.

Peshorja

Ju duhet të kërkoni një stabilitet të ri. Lini ankthin në dashuri.

Akrepi

Për projektet që keni në mendje, nuk ka burime të duhura ose nuk doni të bisedoni me njerëz që vetëm ju bëjnë të humbni kohë. Rishikoni emocionet brenda jush për të kuptuar atë që në të vërtetë po kërkoni.

Shigjetari

Dashuria eshtë e trazuar nëse keni qenë në çift për një kohë të gjatë. Shpendezime në rritje: përpiquni ti mbani nën kontrollin tuaj.

Bricjapi

Ditë e bukur që ju përfshin. Efektiviteti juaj fillon përsëri ...

Ujori

Javët e kaluara me pak tension, nervozizëm, pa shumë garanci. Në dashuri nuk ka më armiqë nga e kaluara, ju ktheheni në skenë.

Peshqit

Të jesh në gjendje të bësh gjithçka eshtë e vështirë, ju jeni më pak të disponueshëm dhe shumë të hutuar. Kujdes, me njerëz të lidhur me ndjenjat tuaja maturi të dyfishtë.

Nessun commento:

Posta un commento