venerdì 12 giugno 2020

Horoskopi i se e premte 12 qershor 2020

Horoskopi i se 12/06/2020

Dashi

Në këtë ditë do të jeni më energjik, sensual edhe dashuria mund të zgjojë. Detyrat e reja, mundësitë.

Demi

Ju jeni i trazuar dhe nervoz, nuk dukeni të lumtur me atë që bëni. Disa nga gjërat që ju bëni do të jenë të dobishme për të shpenguar një miqësi ose zgjuar pasion ...

Binjaket

Sezoni i rinovimit duket se ka filluar, më shumë se gjithçka tjetër në këtë periudhë eshtë e rëndësishme të rivlerësoni dashuritë e vërteta, ka pasur një distancë të caktuar emocionale ose që duhet të plotësohet.

Gaforrja

Fillimi i kësaj dite nuk lë asgjë për të dëshiruar. Sot ka pak lodhje në ajër, agjitacion.

Luani

Kjo ditë prodhon një efekt të bujshëm për dashurinë. Në mëngjes nuk do ndiheni sikur shkoni në punë ose do të ketë një konfrontim.

Virgjeresha

çdo gjë që të bëni, mos harroni ta mendoni mirë. Këto ditë puna duhet të rishikohet, rregullimet, riparimet.

Peshorja

Mos hiqni vendime që mund të përfshijnë jetën tuaj, krijoni ditë pozitive dhe interesante. Dikush do tju akuzojë padrejtësisht, ju duhet të mbroheni më së miri.

Akrepi

Do gjë që bëni tani drejtohet nga intuita të mira. Unë nuk përjashtoj propozime të reja në vendin e punës, ju duhet të insistoni në çdo rast në atë që dëshironi të bëni. Thirrje të mundshme për një punë me kohë të pjesshme.

Shigjetari

Moment i forcës, ditët më të mira do të kthehen. Problemet nuk duken të vështira për tu zgjidhur dhe gjithashtu mund të harroni një disbursim të bërë kohët e fundit. Ndryshimet në shikim.

Bricjapi

Partneri juaj mund të ketë nevojë për mbështetjen tuaj, disa paqartësi në mëngjes. Ju jeni tepër polemik me shefin dhe një koleg: të moderuar.

Ujori

Dita juaj e pjesës! Në dashuri mund të vendosni të lidheni me një person, të bëni zgjedhje të rëndësishme.

Peshqit

Ditë e mirë për dashurinë që eshtë në plan të parë. Bëni një moment për të dalë në punë, sepse kohët e fundit nuk keni ndalur për asnjë moment.

Nessun commento:

Posta un commento