venerdì 5 giugno 2020

Horoskopi i se e premte 5 qershor 2020

Horoskopi i se 05/06/2020

Dashi

Zgjedhjet që ju bëni sot janë të kundërta. Po shkarkoni shumë përgjegjësi. Në këtë drejtim, mbaj mend që do të keni diçka ekstra ...

Demi

Shikoni përreth dhe realizoni projekte të rëndësishme. Nëse dikush ju ka lodhur, eshtë koha e duhur për ta hequr qafe atë. Ju jeni fizikisht më të fortë dhe kjo ju lejon të ndryshoni jete ...

Binjaket

Sot një konfuzion i vogël mbretëron suprem. Në ndjenjat, ju vendosni, problemet në marrëdhëniet me shenjën e Bricjapit dhe Dashi, duhet të gjeni pavarësinë tuaj.

Gaforrja

Ka më shumë disponibilitet në punë dhe paratë mund të vijnë. Ju mund të nxirrni zemërimin e partnerit tuaj. Një sqarim i rëndësishëm eshtë i nevojshëm në familje!

Luani

Sot mund të ndiqni instinktet tuaja. Ju ftoj të përfshini personin që ju pëlqen në një projekt të veçantë.

Virgjeresha

Keni shume muaj për tu marrë me problemet, por në këtë periudhë do të ishte e rëndësishme të vlerësohen përparësitë e jetës tuaj. Në dashuri ju dukeni pak të pakënaqur, kontakti me njerëzit që lidhen me të kaluarën tuaj bëhet e vështirë për tu menaxhuar. Disa dyshime për ata me fëmijë.

Peshorja

Në këtë ditë dikush do të shpenzojë pare shtesë dhe të tjerët do të përballen me problemin e përpjekjes për të ekonomizuar. Ju mund të keni komplikime në marrëdhëniet e zakonshme, diskutime të vogla kalimi apo edhe dyshime për tradhëti.

Akrepi

Ju keni filluar një punë ose projekt kompleks, i cili do të paguajë vetëm pas shumë muajsh; nuk jeni të kënaqur me atë që bëni. Ka kaq shumë gjëra për të bërë ose diftuar që papritmas të ndjeheni të humbur.

Shigjetari

Nëse një person nuk ju shikon, ju dashuroheni, nëse një person varet nga buzët tuaja, ju refuzoni atë; eshtë e nevojshme të kuptoni nëse dashuria që ndjeni tani eshtë e vërtetë apo e kushtëzuar nga krenaria. Ju keni kaluar shumë projekte, të rëndësishme por shumë të shtrenjta në mendje, sot shmangni disa konflikte në familje ose në punë.

Bricjapi

Sot mund të jeni subjekt i një diskutimi të pakëndshëm. Në punë duhet durim dhe të jeni më tolerant ...

Ujori

Nëse menaxhoni situata të ndryshme, ju keni disa projekte në mendje, zgjidhni vetëm një për të mos humbur energji dhe pare. Vëmendja ndaj parave, e vetmja e pasigurt, veçanërisht nëse ka mosmarrëveshje me një institucion.

Peshqit

Tregimet e panevojshme nuk do të konfirmohen. Mund të kërkoni bashkëpunëtorë të rinj ose njerëz referues për të realizuar një projekt të ri.

Nessun commento:

Posta un commento