giovedì 4 giugno 2020

Horoskopi i se e enjte 4 qershor 2020

Horoskopi i se 04/06/2020

Dashi

Një ditë që ju fton të zbuloni ndjenjat e humbura në dashuri. Për disa prej jush zakonet e kanë lodhur!

Demi

Dita e përgjithshme e ndërtimit, e rëndësishme. Lidhjet ju kënaqin më shumë, shmangni detyrimet që lidhen me të kaluarën.

Binjaket

Gjithashtu dhe, mbi të gjitha, nëse jeni çift, kushtojini vëmendje shkeljeve, me pak fjalë, maturi maksimale edhe për propozimet që do tju bëjnë. Në këto ditë ka të ngjarë të ketë një vonesë të vogël në trajtimin, veçanërisht nëse prisni një telefonatë, një lajm i rëndësishëm!

Gaforrja

Për më shumë se 6 muaj ju jeni duke u përpjekur për të menaxhuar dhe zgjidhur një çështje të rëndësishme të punës, polemikat mbeten me një institucion, të kujdesshëm në plotësimin e letrave. Me një person Akrep besimet bëhen të tepërta.

Luani

Do të keni mundësi të sqaroni punën, në rregull ditën nëse duhet të bëni një zgjedhje. Kthehet një frymë e madhe e konkurrencës.

Virgjeresha

Pasdite ka energji të mirë. Puna ju jep një kohë të vështirë, por dashuria ju ndihmon të zhveshni nyjet dhe problemet.

Peshorja

Ju jeni në një ditë të mirë kur dëshironi të merrni më shumë stimuj edhe në punë. Do të dëshironi ti kushtoni më shumë kohë dashurisë, por në mënyrë të pashmangshme nuk mund të gjeni kohën e nevojshme, ju duhet shumë relaksim!

Akrepi

Ne nuk mund të themi që ju jeni me energji maksimale, sot eshtë më mirë të shmangni çdo lloj agjitacioni dhe nervozizmi si në shtëpi ashtu edhe me miqtë. Ju duhet të jepni një dëshmi dashurie për një person që jeton larg, kontakte me qytete të tjera, prova të kaluara.

Shigjetari

Ju duhet të bëni gjërat me qetësi, ju jeni gati të bëni ndryshime në jetën tuaj ose mbase ka pasur tashmë edhe në drejtim të shtëpisë, punës. Dashuria në shërim.

Bricjapi

Do të dëshironi të keni një jetë më të qetë, ti përkushtoheni pak më pak punës, eshtë pak më shumë për të dashur. Ndonjëherë ju duket se jeni i rrethuar nga paaftësia.

Ujori

Në këtë pikë të jetës tuaj ju doni të kuptoni se cilat janë nevojat tuaja. Ndonjëherë kundërshtoni veten sepse bëni ose thoni gjëra për të cilat pendoheni.

Peshqit

Dita me një aluzion nervozizmi për shkak të disa mendimeve të lindura ditëve të fundit. Sot kujdesuni për fitnesin tuaj: duhet ta bëni atë një zakon.

Nessun commento:

Posta un commento