sabato 6 giugno 2020

Horoskopi i se e shtunë 6 qershor 2020

Horoskopi i se 06/06/2020

Dashi

Ditë e favorshme edhe nëse duhet të përpiqeni të mos humbeni rrugës. Qiramarrësit duhet të flasin me pronarin për çështjet e shtëpive dhe të rishikojnë marrëveshjet nëse blejnë ose shesin.

Demi

Bizneset janë të favorizuara dhe ju mund të bëni shumë, por gjithmonë duhet të llogaritni paratë. Pyetni se çfarë mund të bëni: një dëshirë e vogël do të përmbushet së shpejti.

Binjaket

Ju duhet të bëni gjërat me qetësi, një ditë klasike kur koka juaj mund të shkaktojë një siklet. Një ditë pak e nënshtruar.

Gaforrja

Dita e rikuperimit psikofizik. Ka ardhur koha për të imponuar dëshirat tuaja, në një farë mënyre ju mund të detyroni një vendim ...

Luani

Leni disa shanse të heqin dorë vërtet mund të ishte një gabim i madh. Në këtë ditë ka të ngjarë të përjetoni një rënie të lehtë fizike, shpina juaj eshtë një pikë e dobët, vëmendje ndaj sjelljes.

Virgjeresha

Informacioni që arrin sot mund të jetë i gabuar, mos u besoni atyre që ju tregojnë. Eshtë koha për rinovime të vogla dhe të mëdha. Në mëngjes ndihet lodhja: çdo kontrast duhet të shmanget!

Peshorja

Mos u ngecni, mos kini frikë nga e ardhmja vetëm nga dembelizmi ose frika se mos të ktheheni në lojë. Në dashuri ekziston mundësia e një rikthimi.

Akrepi

Disa programe mund të kalojnë, të jenë të kujdesshëm në trajtimin e një Binjakut. Në dashuri nuk duhet të ketë konfuzion, ata që jetojnë një histori për shumë kohë tani shumë larg, janë hutuar ose po kërkojnë një shkelje të rrezikshme.

Shigjetari

Do të duhet të lidhni një marrëveshje ose të rishikoni një kontratë për një vendim shumë të rëndësishëm. Nëse një histori eshtë mbyllur në të kaluarën e afërt, eshtë normale që ndjeni shumë mosbesim ndaj lajmit, duhet ta kapërceni atë.

Bricjapi

Pak ditë ideale për të ngritur bujë. Ditë e përgjithshme interesante, përpiquni të luftoni pa pakësimin!

Ujori

Një ditë që kërkon menaxhim të kujdesshëm të gjërave. Preferoni të rinjtë që kërkojnë punën e tyre të parë. Dashuri pasionante.

Peshqit

Një ditë e vlefshme, dinamike. Këshillat që mund tju jap eshtë të shmangni konfliktet, të shtyni çdo diskutim deri nesër.

Nessun commento:

Posta un commento