giovedì 11 giugno 2020

Horoskopi i se e enjte 11 qershor 2020

Horoskopi i se 11/06/2020

Dashi

Sot ju kërkoj të jeni të kujdesshëm në dashuri. Për punën, mos e fash kokën përpara se të biesh, me siguri nuk ka asnjë siguri për momentin.

Demi

Mos bëni një kokërr nga një mal, por jepni gjithçka vlerën e saj. Një detyrë e rëndësishme mund të vijë në këtë periudhë, bashkëpunime me Ujorin dhe Shigjetarin.

Binjaket

çiftet e martuara me kohe duhet të mendojnë për fëmijët e tyre dhe shpenzimet e shtëpisë, ekziston një çështje e rëndësishme ekonomike për tu shqyrtuar që ka të bëjë me familjen, dashurinë për të pritur.

Gaforrja

Bëni një ditë të mbarë, së shpejti do të ketë një projekt, një ndryshim të punës ose ato do tju bëjnë një propozim dhe propozimet gjithashtu mund të bien shi në fushën sentimentale.

Luani

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte; përpiquni të harroni një vepër penale të pranuar disa ditë më parë, një person në vendin e punës po përpiqet të bllokojë idetë tuaja. Të qenit origjinal pa e ekzagjeruar asnjëherë nuk dhemb.

Virgjeresha

Nëse keni ndërmend të flisni qartë, kini kujdes që të mos krijoni incidente diplomatike. Kujdes dhe vëmendje për të mos ndërmarrë hapa të rremë ...

Peshorja

Vëmendja në marrëdhëniet me të afërmit, me prindërit, me fëmijët sepse dikush me siguri eshtë kthyer nga disa përplasje por edhe situatat më të vështira mund të shërohen.

Akrepi

Nëse jeni duke kërkuar për punësim do të keni një sugjerim. Dashuria po kalon një ditë nëse nuk kritikon të paktën pak veçmas ...

Shigjetari

Do tju duhet të rregulloni çështje të pazgjidhura. Në përgjithësi yjet nuk mund të japin gjëra të rëndësishme nëse nuk i mbështjellim mëngët ...

Bricjapi

Unë gjithmonë rekomandoj, dhe në çdo rast, diplomacia ndaj drejtuesve dhe njerëzve që kanë rëndësi, duke argumentuar se mund të jetë me të vërtetë kundërproduktive. Nëse në dashuri idetë tuaja nuk janë të qarta, sot do të jetë mirë të mos flisni.

Ujori

Thjeshtë e lehtë në këtë ditë të ndjeheni pak të shpërndarë, asgjë serioze, si zakonisht ka shumë gjëra për të bërë dhe nuk keni kohë të mendoni. Nëse diçka nuk eshtë në rregull, flisni sot!

Peshqit

Idetë e mira do të shpërblehen. Kujdes nga gënjeshtrat që këmbët e shkurtra mund të kenë!

Nessun commento:

Posta un commento