mercoledì 3 giugno 2020

Horoskopi i se e mërkurë 3 qershor 2020

Horoskopi i se 03/06/2020

Dashi

Nuk përjashtohet mundësia që midis ditës së sotme dhe nesër disa para të fluturojnë larg. Nëse ka dy persona në kokën tuaj, eshtë e përshtatshme të bëni një zgjedhje përfundimtare.

Demi

Hidhërim për një dashuri që shqetëson, një nga të dy po shpëton disa pyetje. Një diskutim në shtëpi do të bëhet me pincë veçanërisht sonte.

Binjaket

Edhe pse jeni një person shumë i ndritshëm sot mund të prekeni nga një afat i caktuar. Duhet të përballeni me pak stres, përpiquni të rikuperoheni. Shumë tension nervor!

Gaforrja

Eshtë e vështirë të ndryshosh kursin, të mendosh për projekte të reja por duhet ta bësh atë, kjo ditë ofron mundësi dhe njohuri. Në marrëdhëniet me të tjerët, ndonjëherë eshtë edhe "faji" juaj sepse doni të bëni dhe prisni shumë!

Luani

Në këtë ditë eshtë më mirë të ruheni larg polemikave sepse eshtë e mundur të keni diçka të bëni me një person që nuk eshtë me të vërtetë i këndshëm. Lajmet në dashuri: ju mund ti jepni hapësirë pasionit tuaj, ju mund të rinovoni një marrëdhënie!

Virgjeresha

Mos i nënvlerësoni intuitat tuaja. Nëse një histori ka ecur në rrjedhën e saj, gjeni guximin për të hequr qafe atë ...

Peshorja

Ka ditë kur aktrimi të bën të ndjehesh më mirë, kur eshtë më e lehtë ta bësh veten të dëgjuar, eshtë dita më e mirë për të sqaruar përvojat e pezulluara dhe në dashuri përvojat e reja kanë më shumë rëndësi.

Akrepi

Vendosni nisma dhe bëni kontakte por gjithmonë me kujdes. Mos u largoni mënjanë në një mënyrë të trishtuar.

Shigjetari

Marrëdhënia me të tjerët eshtë më e mirë. Pasdite shmangni konfrontimet direkte me njerëzit që ju interesojnë ose me të cilët bashkëpunoni, duhet të përpiqeni ta bëni veten më të denjë!

Bricjapi

Ju jeni i diskutueshëm në dashuri dhe jo vetëm, por kjo vetëm sepse po kërkoni mbrojtje dhe dashuri. Situata e tranzitit me ndryshime në shikim. Nëse jeni të pakënaqur ose shumë në krizë, përpiquni të sqaroni veten para së gjithash, atë që dëshironi me të vërtetë.

Ujori

Ditë shumë interesante për të rifituar gjallërinë. Në dashuri gjithçka duket paqësore, ju vetëm duhet të bëni gjërat në të cilat besoni, mbani mend që të jeni origjinal paguan!

Peshqit

Sot energji e madhe, kurioziteti eshtë pranvera që ju shtyn gjithmonë të organizoni gjëra dhe ekziston mundësia për të paraqitur një projekt dhe për të marrë një konfirmim. Mosmarrëveshjet me ish ose me kush përfaqëson të kaluarën.

Nessun commento:

Posta un commento