martedì 2 giugno 2020

Horoskopi i se e martë 2 qershor 2020

Horoskopi i se 02/06/2020

Dashi

Në ekuilibër, kjo ditë eshtë më stresuese sesa relaksuese. Eshtë një ditë nervoze. Kujdes parat, shpenzime, duhet të rikuperosh qetësinë.

Demi

Ju jeni një person shumë i durueshëm, por në këtë periudhë po kërkoni konfirmim. Tensionet për tu zgjidhur. Ju ndjeheni të pakënaqur dhe do të doni pak më shumë ...

Binjaket

Ka shumë, shumë gjëra për të bërë kështu që çdo herë e më pas do të duhet të ndaleni dhe të pushoni shumë. Përplasjet me të afërmit.

Gaforrja

Eshtë një ditë e bukur që ju puth butësisht. Në dashuri diçka ju ndihmon të zgjidhni nyjet. Eshtë e mundur të fitosh një avantazh në punë.

Luani

Zakonisht kur kemi një horoskop të këndshëm përfundojmë duke u dashuruar! Eshtë e vështirë të mos përjetosh diçka të bukur, në këtë ditë çiftet më të forta do të jenë edhe më shumë.

Virgjeresha

Keni bezdi që mund të tejkalohen lehtë. Në dashuri keni nevojë për mirëkuptim dhe dashuri.

Peshorja

Vëmendje për marrëdhëniet me njerëzit përreth jush, do të ndiheni verbale si agresivë. Me një ish mund të ketë probleme me paratë, nëse ka çështje ligjore që mund të fitoni, zgjidhje që vijnë për ju.

Akrepi

Ditë e shkëlqyeshme, intuitat duhet të ndiqen. Rritja e pasivitetit, thirrjeve të papritura, ju mund të përballoni të bëni hapin e parë. Nëse do të kishte një moment shqetësimi, por tani po kapesh ...

Shigjetari

Me muaj në rritje për ata që kanë një aktivitet të pavarur artistike dhe krijuese. Një vetëdije e re do të ndihmojë në tejkalimin dhe tejkalimin e të gjitha pengesave, mos i nënshtroni trupin tuaj në stres të ekzagjeruar.

Bricjapi

Shumë në këtë periudhë po përpiqen të kapërcejnë problemet e lindura në të kaluarën dhe mund ta bëjnë atë. Tani ju duhet të dëshmoni se projekti juaj eshtë i rëndësishëm, ju duhet të luftoni kundër njerëzve që përpiqen të bllokojnë evolucionin tuaj, shumë nga ziliqarët.

Ujori

Në disa raste do të ketë nevojë për të ndryshuar stilin e punës, veprimtarinë ose vendin e veprimit. Në dashuri nuk ka pengesa nëse nuk jeni ju që kërkoni njerëz të pamundur. Për fat të mirë, dita sjell këshilla!

Peshqit

Forconi dëshirën tuaj për të dashuruar, brenda disa javësh një lajm i mirë mund të arrijë nëse keni bërë një kërkesë në të kaluarën, veçanërisht në vendin e punës.

Nessun commento:

Posta un commento