lunedì 1 giugno 2020

Horoskopi i se e hënë 1 qershor 2020

Horoskopi i se 01/06/2020

Dashi

Të thuash gjërat ashtu siç janë sigurisht gjëja më e mirë për të bërë, por ki kujdes që të mos humbësh diplomacinë, maturinë me Shigjetarin dhe Peshoren. Do të merrni përshtypje së shpejti, nëse nuk fitoni një sfidë, megjithatë, nuk jeni jashtë lojës.

Demi

Eshtë e nevojshme të zeni gjithmonë idenë tuaj, ju jeni mjaft të hutuar sot, i bëni gjërat me shumë qetësi. Kujdes nga çështjet e pazgjidhura ekonomike.

Binjaket

Sot mund të presësh diçka më shumë! Kujdesoheni më shumë për formën: sonte duhet të bëni një fjalim të qartë me një person të familjes, të jeni të sinqertë edhe me veten tuaj. Si në dashuri ashtu edhe në vendin e punës ka diçka të gabuar, mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

Gaforrja

Një kohë e mirë për të mbledhur kredi të vjetra. Kujdes nga palët e treta të pakëndshme sepse dashuritë e gabuara gjithashtu mund të ndodhin.

Luani

Tani mund të rishikoni projektet dhe të zgjeroni horizontet. Dashuria zgjohet dhe kjo ditë mund të jetë shumë interesante.

Virgjeresha

Për ata që kanë partnerin e duhur, ngjarje të mëdha. Ashtë një kohë kur ju gjithashtu mund të bëni plane të gjata për të ardhmen tuaj. Kontrolloni disa marrëveshje pune ...

Peshorja

Mëngjesi sjell disa zgjidhje të papritura për problemet e punës. Hidhni larg gjerat që nuk ju pëlqen më.

Akrepi

Një ditë e mirë përfshin shenjën tuaj të zodiakut. Dashuria të jep pak befasi ose reflektim.

Shigjetari

Pakënaqësi dhe nganjëherë një dëshirë e tepruar për të treguar perspektivën tuaj, frymën tuaj të kundërshtimit me çdo kusht, edhe për ata që nuk pyesin. Në fund fitoni!

Bricjapi

Paraja mund të jetë thalbi i momentit. Prej disa kohësh keni punuar në telefon, në një projekt, pa asnjë siguri.

Ujori

Ju mund të keni marrë tashmë një lajm të mirë, të tjerët do të vijnë. Në dashuri një dëshirë rilind, por e kujdesshme për të mos provuar një person shumë, ai mund të zemërohet.

Peshqit

Më në fund mund të thoni atë që mendoni për një person. Tregimet në krizë gjejnë zgjidhje.

Nessun commento:

Posta un commento